Materiał Partnera

Dlaczego warto zamówić fronty lakierowane na wysoki połysk?

Dlaczego warto zamówić fronty lakierowane na wysoki połysk?
Fronty lakierowane na wysoki połysk to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w przypadku domów urządzanych w stylu nowoczesnym. Decyduje się na nie coraz więcej osób, gdyż są nie tylko niezwykle eleganckie, ale także wyjątkowo trwałe – mogą służyć wiele lat i cały czas wyglądać olśniewająco!  Jakie są największe zalety lakierowanych frontów i gdzie znaleźć dobrego producenta?

Gdzie się sprawdzają?

Fronty lakierowane na wysoki połysk są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Doskonale pasują do niemal każdego wnętrza, a szczególnie tych urządzanych w stylu nowoczesnym. Można łączyć je z różnymi eleganckimi dodatkami, na przykład szkłem lub metalem – w ten sposób prezentują się jeszcze bardziej ekskluzywnie. Meble na wysoki połysk mogą grać w domu pierwsze skrzypce lub być tylko dodatkiem – w zależności od indywidualnych upodobań. Niekiedy stanowią wykończenie zimnych kuchni skandynawskich, innym razem ożywią monochromatyczną kuchnię pasjonatów minimalizmu.

Zalety frontów lakierowanych na wysoki połysk

Elegancki wygląd lakierowanych frontów nie jest jedyną ich zaletą. Wśród najistotniejszych można wymienić przede wszystkim takie cechy jak:

  • efekt głębi i połysku, który optycznie powiększa pomieszczenie;
  • łatwe w pielęgnacji, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć wilgotną miękką ściereczką z odrobiną delikatnego detergentu;
  • w połączeniu z oświetleniem LED mogą dawać jeszcze bardziej luksusowy, połyskujący efekt;
  • przy pomocy lakierowania na wysoki połysk można uzyskać wiele różnych odcieni.

Jedną z największych zalet lakierowanych frontów jest możliwość ich renowacji. W razie zarysowania, a nawet nieco głębszego uszkodzenia można zlecić ponowne lakierowanie, dzięki czemu jedne meble kuchenne będą służyły przez wiele lat i cały czas estetycznie wyglądały.

Gdzie zamawiać?

Wykonaniem lakierowanych frontów powinien zająć się specjalista, który nie tylko posiada odpowiednie zaplecze techniczne, ale też potrzebną wiedzę i doświadczenie w branży. Przykładem jest firma La Fronte, której siedziba znajduje się w miejscowości Kolincz na terenie województwa pomorskiego. To, co wyróżnia przedsiębiorstwo spośród innych to przede wszystkim:

  • indywidualne podejście do każdego klienta;
  • ścisłe trzymanie się wyznaczonych terminów;
  • najwyższa jakość świadczonych usług;
  • doskonałe wyposażenie i wieloletnie doświadczenie.

Firma zajmuje się nie tylko produkcją frontów, ale też lakierowaniem na zlecenie klienta oraz kompleksową renowacją mebli. Swoją pracę wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem!

Opracowanie:
Kolincz, Główna 77
tel. 696 432 742
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz