Materiał Partnera

Dlaczego warto zainwestować w meble na zamówienie?

Dlaczego warto zainwestować w meble na zamówienie?

Meble projektowane z myślą o danej kuchni bardzo często stanowią jedyny ratunek dla tak zwanych nieustawnych pomieszczeń. Te o standardowych wymiarach mogą się w nich po prostu nie zmieścić lub nie wyglądać estetycznie. Poza tym meble na wymiar mają także wiele innych zalet, takich jak chociażby możliwość wyposażenia kuchni w te rozwiązania, na których najbardziej nam zależy – bez kompromisów. Ważne jest także to, że meble na wymiar maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, dzięki czemu idealnie sprawują się małych pomieszczeniach.

Meble dopasowane do gustu? Tylko na wymiar!

Chociaż znajdujące się w niemal każdym mieście salony meblowe oferują meble od ręki, często w systemach modułowych, nic nie może równać się z wykonanymi na wymiar. Nie chodzi tutaj wyłącznie o kwestię niemożności dopasowania gotowych mebli do niektórych wnętrz oraz wykorzystania całości dostępnej przestrzeni, ale także o to, że poprzez meble na wymiar możemy wyrazić siebie – poprzez detale, wybór poszczególnych materiałów i kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zlecić zaprojektowanie i wykonanie takich mebli, które dotąd wyłącznie sobie wyobrażaliśmy. Jednym z producentów mebli na wymiar jest firma Omega Meble Grzegorz Wnęk która wykonuje również dokładne pomiary, projekty oraz wizualizacje w cenie zamówionych mebli.

Trwałe, bezpieczne i funkcjonalne meble na zamówienie

Znalezienie gotowej oferty, która idealnie wpasuje się w nasz gust, jest niemal niemożliwe – w przypadku mebli na wymiar tego problemu nie ma. Meble na wymiar mogą być poza tym dużo trwalsze. Mamy pełną kontrolę nad tym, gdzie i jakie materiały zostaną użyte, a firm Omega Meble Grzegorz Wnęk  dba o to, by produkowane przez nią meble na zamówienie były dobrej jakości – wszak świadczy ona o jej profesjonalizmie.

Inaczej jest w przypadku sieci salonów meblowych należących do dużych koncernów. Tutaj liczy się przede wszystkim atrakcyjna cena, która ma zaowocować dużą sprzedażą – kunszt idzie na drugi plan, co jest częstą przyczyną problemów, które mamy z meblami w trakcie ich intensywnej eksploatacji.

W przypadku mebli kuchennych ma to szczególnie duże znaczenie – zależy nam przede wszystkim na tym, by były one bezpieczne, funkcjonalne i trwałe, wytrzymując działanie wilgoci, wysokich temperatur oraz działanie środków czyszczących.

Meble produkowane masowo, często po kosztach, nie zawsze spełniają te wymagania, natomiast jeśli je spełniają, ich cena nie odbiega znacząco od tych tworzonych na wymiar – które mają poza tym jeszcze inne zalety. Widzimy zatem, że w ostatecznym rozrachunku kupno mebli na zamówienie jest niezwykle opłacalne, pod każdym względem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz