Materiał Partnera

Dlaczego warto wynająć zespół muzyczny na wesele

Dlaczego warto wynająć zespół muzyczny na wesele

Organizując wesele musimy zadbać przede wszystkim o odpowiednią oprawę muzyczną, aby zapewnić gościom niepowtarzalną zabawę. I tu stajemy przed istotnym dylematem: wynająć dja, który dysponuje gotową składanką muzyczną czy kapelę, która gra wybrane przeboje na żywo? Odpowiedź zależy od kilku czynników. Dlaczego jednak warto zdecydować się na zespół muzyczny?

Tradycja biesiadna

Wielu gości wręcz oczekuje tego rodzaju rozrywki na przyjęciu weselnym i co po niektórzy mogą być bardzo rozczarowani w przypadku innych rozwiązań- szczególnie jeśli w grę wchodzi bardziej biesiadny repertuar w stylu disco polo, romantyczne ballady czy rock’n’rollowe przeboje cieszące się największą popularnością na tego typu przyjęciach. Ponadto niektórzy wychodzą z założenia, iż wesele to wyjątkowa okazja, a ta wymaga wyjątkowej gry- czyli na żywo. Starsze osoby mogą również być zdania, że wesele powinno odbyć się zgodnie ze starą tradycją, a ta uwzględnia jedynie kapelę. Poza tym, jeśli zdecydujemy się na muzykę typu disco polo, to jej wykonanie znacznie lepiej wypadnie w przypadku zespołu.

Konferansjerka

Drugą istotną sprawą jest możliwość poprowadzenia konferansjerki przez jednego lub ewentualnie dwóch członków zespołu muzycznego. Kontakt z gośćmi weselnymi to bardzo istotny element wesela. W przypadku wynajęcia zespołu możliwa jest interakcja z gośćmi, prowadzenie rozmaitych zabaw, a członkowie zespołu mogą osobiście zaangażować się i pilnować, by wszyscy dobrze się bawili. Jest możliwość również, że dodatkowo uatrakcyjnią przyjęcie swoim poczuciem humoru oraz elementami satyry (szczególnie w przypadku duetu konferansjerów). W tym przypadku nie trzeba dodatkowo zamawiać wodzireja.

Większe możliwości

Kapela taka jak Golden Boys & Girls oznacza również możliwość zagrania niemal wszędzie. Dj nie potowarzyszy parze młodej przy błogosławieństwie czy w drodze do kościoła- w przeciwieństwie do zespołu. Ponadto często para młoda życzy sobie oprawę muzyczną w kościele z wokalem na żywo. Takie wykonanie gwarantuje niezapomniane wrażenia i niepowtarzalną atmosferę, zwłaszcza, że można wybrać osobę z takim głosem, jaki będzie nam najbardziej odpowiadał. Zespół muzyczny ma w swojej ofercie również atrakcyjne efekty wizualne takie jak np. sztuczny dym, profesjonalne oświetlenie sceniczne, reflektory czy inne atrakcje. Kapela dysponuje także wieloma ciekawymi instrumentami takimi jak keyboard, gitara, czy akordeon, co pomaga stworzyć niesamowitą atmosferę, a to bardzo ważne, ponieważ ślub i wesele to dla większości par najważniejszy dzień w życiu.

Opracowanie:
Pilszcz, Krasickiego 50
tel. 534 770 208
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz