Materiał Partnera

Dlaczego warto wybrać niepubliczny zakład opieki zdrowotnej?

Dlaczego warto wybrać niepubliczny zakład opieki zdrowotnej?

Polska służba zdrowia niestety nie wzbudza w nas pozytywnych skojarzeń. Zapewne każdy z nas czekał w wielogodzinnej kolejce do lekarza, otrzymał termin wizyty u specjalisty na przyszły rok oraz męczył się z niepotrzebnymi formalnościami i dokumentami. W odpowiedzi na rosnące niezadowolenie Pacjentów, powstały Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej NZOZ. Dlaczego warto z nich skorzystać? Już odpowiadamy!

Szybsza obsługa i lepsze usługi

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej zajmują się zapewnianiem świadczeń zdrowotnych, które należy rozumieć jako  działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia i odrębnych przepisów. Takie świadczenia oferuje m.in. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dom-Med, którego siedziba znajduje się w Gorzycach. Jeśli mamy problemy zdrowotne i zależy nam na szybkiej konsultacji medycznej, zdecydowanie powinniśmy zgłosić się do takiego miejsca. NZOZ oferują krótkie terminy oczekiwania na wizytę, co jest bardzo ważne przy szybkiej diagnozie i wdrożeniu leczenia, a także rejestrację wizyty na konkretną godzinę, dzięki czemu unikniecie długich godzin na poczekalni i nieprzyjemnych kłótni z innymi pacjentami o to, kto był pierwszy. Wybierając Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej, możemy także liczyć na brak zbędnej biurokracji oraz szybki proces rejestracji. Wszystkiemu oczywiście towarzyszy uśmiech oraz przyjazna atmosfera.

Nie tylko podstawowo opieka zdrowotna

Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej oferują nie tylko usługi związane z podstawową opieką medyczną. NZOZ często zapewniają opiekę wielu doskonałych specjalistów, takich jak: ginekolog, neurolog, laryngologa, kardiolog, ortopeda, dermatolog, diabetologa, czy okulista. Lekarze z NZOZ zajmują się także diagnostyką laboratoryjną oraz profilaktyką. Szczegółowe badania naszego stanu zdrowia pomagają w szybkiej diagnozie oraz skutecznie chronią nas przed dalszym rozwojem potencjalnych chorób. W wielu Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej możecie także wykonać badania medycyny pracy oraz badania niezbędne przyszłym kierowcom do realizacji kursu na prawo jazdy oraz przystąpienia do egzaminu. NZOZ zapewniają bogatą ofertę świadczeń medycznych. Wizytę do specjalisty umówimy szybko i bezproblemowo oraz nie spędzimy wielu godzin na poczekalni. Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i zdrowie.

Opracowanie:
Gorzyce, Piłsudskiego 17
tel. 15 836 25 21
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz