Materiał Partnera

Dlaczego warto kupować części samochodowe w hurtowni?

Dlaczego warto kupować części samochodowe w hurtowni?

Wielu kierowców lubi naprawiać swoje auta samodzielnie. Nie wszystko można zrobić w warunkach przydomowego garażu, jednak wiele drobnych usterek możemy usunąć sami. Potrzebujemy jednak do tego dobrych części – to ich jakość gwarantuje skuteczność naprawy i późniejsze bezpieczeństwo jazdy. Możliwości mamy w tym zakresie kilka, ale dziś zajmiemy się zaletami hurtowni motoryzacyjnych.

Wielu producentów, jedno miejsce

Jeśli jesteśmy głodni, idziemy do supermarketu. Jeśli potrzebujemy ubrań, idziemy do centrum handlowego. Jeśli szukamy nowych części do naszego samochodu, udajemy się do hurtowni motoryzacyjnej. W niej znajdziemy zarówno szeroki wybór produktów, jak i fachową pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników. Ten ostatni element będzie szczególnie atrakcyjny dla początkujących kierowców, którzy chcą samodzielnie pracować nad autem, ale nie mają jeszcze wiedzy i doświadczenia.

Hurtownia Motpol działa w Płońsku już od ponad dwudziestu pięciu lat, a najlepszym dowodem na to, że jej działalność jest potrzebna, jest powstanie w 2010 roku drugiego obiektu w oddalonym o cztery kilometry Dalanówku. Swoim klientom oferuje ona kilkadziesiąt tysięcy części samochodowych pochodzących od najlepszych producentów.

Ogromną zaletą hurtowni jest właśnie, że w jednym miejscu znaleźć możemy wszystko. Długa lista dostępnego asortymentu obejmuje:

  • olej samochodowy,
  • akumulatory samochodowe,
  • szyby samochodowe,
  • szczęki hamulcowe,
  • klocki hamulcowe,
  • kołpaki,
  • kosmetyki samochodowe,
  • chemię motoryzacyjna.

Ponadto też liczne akcesoria i części zamienne. Ogromny wybór pozwala na znalezienie rozwiązania optymalnego pod względem jakości oraz ceny. Robiąc zakupy w hurtowni części samochodowych, mamy też większe szanse na znalezienie tego, czego szukamy.

Niektóre elementy czy płyny eksploatacyjne, takie jak olej samochodowy dobierane muszą być do konkretnego modelu – w przypadku hurtowni motoryzacyjnej, prawdopodobieństwo, że dobierzemy tam odpowiedni, jest niemal stuprocentowe.

Niska cena, wysoka jakość

Z reguły hurtownia motoryzacyjna oferuje sprzedaż asortymentu w cenach niższych, niż te, jakie spotykamy w sklepach za te same produkty. Oznacza to, że za części tej samej klasy zapłacimy o wiele mniej. Zamienniki są tańsze niż oryginalne części, ale mają równie wysoką jakość.

Dodatkowym atutem jest tu fakt, że hurtownia motoryzacyjna, prowadzi zarówno hurtowa, jak i detaliczną sprzedaż części samochodowych. Dzięki temu jest atrakcyjnym partnerem nie tylko dla warsztatów samochodowych, ale może wiele zaoferować również indywidualnym kierowcom.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz