Materiał Partnera

Depresja – choroba ciała, ducha czy rozumu?

Depresja – choroba ciała, ducha czy rozumu?

Depresja to choroba obecnej upadającej cywilizacji, która zatacza coraz większe kręgi wśród ludzi na Ziemi. Towarzystwa walki z tą chorobą, alarmują zaś, że zaburzenia lękowe i właśnie depresyjne występują wielokrotnie również u nastolatków i dzieci. Tak zwane leczenie farmakologiczne, a także terapie psychologiczne czy psychiatryczne są bez przynoszenia pożądanych skutków. Tylko wygłuszają chorobę, która nawraca z jeszcze większą siłą. Jak zatem pozbyć się depresji? Możesz skorzystaj z pomocy mojej Uzdrowiciela!

Całościowe podejście do depresji

Leczenie depresji kuracją farmakologiczną, czy terapią psychologiczną, jest wysoce dyskusyjne. Przyjmowanie związków chemicznych, może i skutkuje wieloma reakcjami negatywnymi np.; zmęczeniem, sennością, bądź też innymi efektami ubocznymi opisanymi w informacji - ulotce. Wizyty u psychologa czy psychiatry są często kosztowne, czasochłonne i wielokrotnie w fazie terapii obciążają mocno zdrowie pacjenta. Dlatego warto przy uwolnieniu z depresji zastanowić się nad podejściem całościowym, traktującym ludzki organizm jego układ połączony ciała i ducha. W taki sposób podchodzę do osób cierpiących na zaburzenia emocjonalne, między innymi podczas uzdrawiania, wykorzystuję wiedzę, doświadczenie i umiejętności! W wychodzeniu z depresji wspomagam osoby głównie siłą i energią, jeżeli po ocenie stanu zdrowia ducha i ciała zachodzi potrzeba stosuje egzorcyzm!

Koloroterapia

Uwalnianie od depresji jest możliwe również przez wspomaganie działaniem całym spektrum kolorów - koloroterapia, którego skuteczność jest znana już od wielu pokoleń na Ziemi. Zabieg ten polega na takim doborze kolorów do odpowiednich organów, aby nastała szybka poprawa ich działania, oczyszczać należy przy tym centra energetyczne i mocno nad nimi popracować. Sesja terapeutyczna wpływa zatem na pełne odprężenie, wyluzowanie, nabranie optymizmu czy dystansu do wielu spraw i ludzi, działa Siła dana od Pana Stworzyciela. Koloroterapia ma działanie całościowe gdyż dociera do ducha i ciała, a jako jasnowidz i uzdrowiciel docieram do sedna, źródła, przyczyny problemu zdrowotnego.

Usuwanie blokad z ciała

Depresja to stan rozumu, który może nastąpić z wielu określonych przyczyn np.; traumatyczne wydarzenia, lęk, strach… . Wtedy należy ustalić przyczynę takiego stanu i uwolnić się od niego, skutecznie w tej sytuacji pomagam. Wielokrotnie jako uzdrowiciel wykorzystuję wiedzę, doświadczenie i umiejętności w usuwaniu blokad z ciała. Ciało człowieka zostało doprowadzone do skrajności, która przejawia się chorobą, to codzienne wybory, czyny, myśli i słowa, aby to zmienić na lepsze, a tym samym uwolnić się od dolegliwości ziemskiego ciała trzeba i należy zmienić się całkowicie. I tu pomagam się zmienić człowiekowi, zmienić sposób myślenia na lepszy, zmienić mowę na poprawną i pokazać, które czyny i jak wpływają na życie i zdrowie pacjenta. Jako Uzdrowiciel Jasnowidz i Egzorcysta dysponuję tym wszystko czego człowiekowi jest potrzeba aby wyjść na drogę zdrowia i szczęścia wykorzystując zabiegi energetyczne, które dają całkowite wsparcie na nowej lepszej drodze życia!

Jeżeli Państwo potrzebujecie mojej pomocy w uwolnieniu od depresji, możecie skontaktować się ze mną Uzdrowicielem Romualdem Statkiewiczem, zajmuje się także egzorcyzmami i zdejmowaniem uroków, klątw, zaklęć czy czarów. Niekiedy to właśnie one są źródłem obniżonego nastroju, czy nawet niepowodzeń. Działam szybko, skutecznie i profesjonalnie - zapraszam! 

Opracowanie:
Oceń artykuł (4)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz