Materiał Partnera

Czym wyróżniają się nowoczesne akademie języka angielskiego?

Czym wyróżniają się nowoczesne akademie języka angielskiego?

Język angielski to dzisiaj często podstawowe narzędzie związane z pracą w różnych środowiskach biznesowych. To między innymi, dlatego wiele osób stara się podwyższyć swoje kompetencje w tym zakresie. Wśród grup, które aktywnie uczą się angielskiego, są również: młodzież, osoby kochające zagraniczne podróże, a także maturzyści. Dzisiaj najchętniej osoby takie udają się do nowoczesnych akademii języka angielskiego – dowiedz się dlaczego?

Nowoczesna oferta edukacyjna

Akademie języka angielskiego są tak popularne z kilku względów. Przede wszystkim nauka języka odbywa się poprzez zabawę, interakcję z otoczeniem, grupą, a także lektorem oraz dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i innowacyjnych metod nauczania. Dzięki temu osoby uczęszczające na kursy – dorośli, młodzież przygotowująca się do egzaminów/matury, dzieci, seniorzy – nie odczuwają przeciążenia nadmiarem materiału, a ich postępy są widoczne już po kilku odbytych zajęciach. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze szkoły językowe oferują nie tylko spotkania grupowe i indywidualne w formie edukacyjnej, ale także czysto rozrywkowej. Mowa o tak zwanych projektach „English Pub” gdzie osoby pełnoletnie przychodzą na specjalnie zorganizowane spotkania w modnych pubach, warzelniach, kawiarniach, czy restauracjach i mają możliwość rozmowy zarówno z innymi osobami uczącymi się języka, z lektorami, jak i native speakerami, czyli osobami, dla których angielski stanowi mowę ojczystą. W ten sposób budowane jest poczucie komfortu i odwagi u uczestnika, który łączy naukę z wieczornym relaksem po pracy w gronie ciekawych osób z różnych zakątków świata. Takie innowacje edukacyjne oferuje między innymi Akademia języka angielskiego DA DOBOSZ, która działa w Lubinie.

Kampusy językowe, nauka języka specjalistycznego i tłumaczenia

Akademie językowe różnią się od zwykłych szkół również innymi elementami. Pierwszym z nich jest szeroka oferta tłumaczeniowa. Najlepsze ośrodki szkoleniowe zajmują się nie tylko translacjami zwykłymi, ale nawet tłumaczeniami uwierzytelnionymi – jeśli dana akademia zatrudnia tłumaczy przysięgłych, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko pozna najlepsze techniki nauki języka, a Ty bez problemu szybko przyswoisz wyrazy i zwroty specjalistyczne, które potrzebne są często w pracy w biznesie (na takie kursy często wysyłają pracowników korporacje, czy ośrodki przemysłowe o znaczeniu europejskim, czy międzynarodowym). Drugim ważnym czynnikiem wyróżniającym akademie językowe od zwykłych szkół, jest organizacja tak zwanych językowych kampusów wakacyjnych dla dzieci. Nie jest to jednak wyjazd zagraniczny, ale seria zorganizowanych aktywności w centrum językowym, których opiekunowie przygotowują różne atrakcje sportowe, kulturalne i rozrywkowe dla uczestników. Wszystko odbywa się przy bezstresowej nauce języka. Tego typu oferty dostępne są głównie dla dzieci w przedziale wiekowych od 4 do 11 lat, dlatego jest to również świetna forma na przekazywanie podczas wakacji opieki nad potomstwem w godzinach pracy rodziców.

Opracowanie:
Lubin, Sikorskiego 20, Cuprum Arena
tel. 505 045 558
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz