Materiał Partnera

Czym się kierować wybierając szkołę językową?

Czym się kierować wybierając szkołę językową?

Nie ulega wątpliwości – znajomość języków obcych jest obecnie niezwykle ważna. Umożliwia nie tylko znalezienie wymarzonej, dobrze płatnej pracy, ale daje także szansę na podróżowanie i poznawanie przyjaciół z całego świata. Szczególnie istotna jest umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Jak wybrać szkołę językową, która pomoże nam przełamać strach przed porozumiewaniem się w obcym języku oraz sprawi, że nauka stanie się przyjemnością?

Szkół językowych jest mnóstwo – jednak tylko niektóre cieszą się renomą i skutecznie przyciągają nowych kursantów. Przykładem takiej szkoły jest Just Time w Warszawie. Dlaczego warto wybrać właśnie tę szkołę?

Opinie zadowolonych kursantów

Pamiętajmy, że nie ma lepszej rekomendacji niż zadowoleni uczniowie, którzy chętnie korzystają z zajęć i szybko robią postępy. Kursanci Just Time polecają szkołę innym, podkreślając nie tylko skuteczne metody nauczania i profesjonalnych lektorów, ale także swobodną, przyjacielską atmosferę, która sprzyja zdobywaniu wiedzy.

Lekcje próbne

Just Time oferuje nowym Słuchaczom zajęcia próbne, w trakcie których możemy sprawdzić, czy metody nauczania i klimat panujący w szkole nam odpowiada. Dzięki temu zyskujemy pewność, że kurs, który wybraliśmy, spełni nasze oczekiwania.

Półkolonie językowe i intensywne kursy wakacyjne

Szkoła języków obcych Just Time oferuje atrakcyjne półkolonie językowe dla najmłodszych, podczas których dzieci zdobywają wiedzę i zapoznają się z nowymi słówkami w trakcie zabawy. Natomiast osoby dorosłe i seniorzy mogą zdecydować się na intensywne kursy wakacyjne lub wygodne nauczanie za pośrednictwem skype’a.

Bezpłatny dostęp do platformy internetowej

To doskonały sposób nie tylko na utrwalanie wiedzy, ale także na pracę nad naszymi słabościami i radosną eksplorację języka. Platforma zawiera zasób 4000 słówek, 100 dyktand oraz aż 500 ćwiczeń gramatycznych! Rozwiązanie wszystkich zadań to dodatkowe, darmowe 100 godzin nauki!

Najlepsze metody nauczania

Szkoła Just Time specjalizuje się w wykorzystywaniu skutecznej i cieszącej się uznaniem metody bezpośredniej wywodzącej się z Metody Callana, która nastawiona jest na konwersacje, dzięki czemu szybko przełamujemy barierę językową. Just Time korzysta z Direct Method For English, która kładzie nacisk na umiejętności komunikacyjne poprzez redukowanie użycia języka ojczystego podczas lekcji.

Nauka angielskiego może być satysfakcjonująca i przyjemna. Nie wierzysz? Skorzystaj z próbnych zajęć w Just Time i przekonaj się, jak efektywna może być nauka języka obcego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz