Materiał Partnera

Czy warto zdecydować się na makijaż permanentny?

Czy warto zdecydować się na makijaż permanentny?

Nakładanie makijażu jest dla wielu kobiet codziennie wykonywaną czynnością, którą można jednak z powodzeniem ograniczyć do minimum dzięki nowoczesnym zabiegom makijażu permanentnego. W ramach procesu pigmentacji skóra zdobiona jest według indywidualnych preferencji, co jest przydatne także dla pacjentek po przebytej terapii onkologicznej. Kiedy i czy warto zdecydować się na makijaż permanentny?

Delikatna metoda

Nakładanie makijażu permanentnego wymaga wprowadzenia do skóry specjalistycznych pigmentów. Są one bezpieczne dla zdrowia – poddaje się je wielu testom, co pozwala wyeliminować z ich składu produkty wpływające niekorzystnie na skórę czy nawet cały organizm. Warto wiedzieć, że pigmenty stosowane przez renomowane gabinety kosmetyczne są hipoalergiczne, dlatego nie wywołują problematycznych reakcji skórnych. Do makijażu permanentnego wykorzystywane są zarówno pigmenty organiczne, jak i nieorganiczne. Wprowadza się je za pomocą delikatnych igieł.

Jak się jednak okazuje, rozwiązanie to nie jest specjalnie bolesne. Kartridże o zróżnicowanym module igłowym pozwalają na wykonanie makijażu permanentnego szybko i bez wywoływania uciążliwego dyskomfortu. W taki sposób makijaż tego typu realizowany jest przez renomowany gabinet kosmetyczny Kaszmir Ambasada Piękna, który wykorzystuje wyłącznie urządzenia sterylne i posiadające aprobatę prawną, co jest niezwykle istotne i daje gwarancję właściwie oraz bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu.

Spokój na lata

Makijaż permanentny stosowany jest przez kobiety z różnych względów. Niektóre panie decydują się na jego wykonanie, zwracając uwagę na komfort – godzinny zabieg zapewnia utrzymanie na skórze nawet do trzech lat. W trakcie procesu blednięcia makijażu możliwe jest dopasowanie innego odcienia czy wykonanie redukcji kształtu z efektem liftingu. Specjalistyczny gabinet kosmetyczny zajmujący się wykonywaniem makijażu permanentnego zadba o skorygowanie w ten sposób m.in. wizerunku brwi, kresek na powiekach czy ust. Odpowiednio zrealizowany zabieg zapewnia dopasowanie kształtu czy koloru zgodnego z indywidualnymi preferencjami klientki.

Warto wiedzieć, że makijaż permanentny to rozwiązanie idealne zarówno ze względów estetycznych, jak i komfortowych. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku pań po przebytej terapii onkologicznej, radioterapii czy chemioterapii. Permanentna rekonstrukcja łuku brwiowego lub linii rzęs na powiece górnej i dolnej daje możliwość przywrócenia naturalnego wyglądu i zwiększenia pewności siebie w tak trudnych momentach. Warto zatem wykonać makijaż permanentny, jednak należy pamiętać o realizacji tego typu zabiegu w renomowanym gabinecie kosmetycznym, który zagwarantuje zastosowanie bezpiecznych, przetestowanych pigmentów oraz ich komfortowe wprowadzenie do skóry.

Opracowanie:
Rumia, Żwirki i Wigury 48
tel. 512 686 740
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz