Materiał Partnera

Czy warto uczyć się języka metodą Callana i Direct Method For English?

Czy warto uczyć się języka metodą Callana i Direct Method For English?

W obecnych czasach nauka języków obcych jest wyjątkowo ważna. Nic więc dziwnego, że naukę języka angielskiego zaczynają już przedszkolaki – wczesne zaznajomienie i osłuchanie się z językiem przynosi doskonałe efekty. Jednak także starsi kursanci mają w czym wybierać, gdyż nowe metody nauczania języków obcych przynoszą coraz lepsze efekty. Szczególnym powodzeniem cieszy się metoda Callana i Direct Method for English. Czym się charakteryzują? Podpowiadamy.

Płynne posługiwanie się językiem obcym przynosi nam same korzyści. Pozwala zdobyć wymarzoną pracę (także poza granicami naszego kraju) oraz gwarantuje komfortowe podróżowanie po świecie i zdobywanie nowych znajomości. Jak uczyć się efektywnie? Warto znaleźć szkołę językową, która korzysta z dobrych, nowoczesnych sposobów nauczania.

Metoda Callana

Cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego – pozwala na szybką naukę mówienia, dzięki czemu kursanci przełamują lęk przed wysławianiem się w języku obcym. Metoda Callana kładzie nacisk właśnie na konwersację. W trakcie lekcji uczniowie są pytanie o różne zagadnienia, dzięki czemu są zaangażowani w naukę. Ten sposób przekazywania wiedzy kładzie nacisk na częste powtórzenia materiału i doskonalenie wymowy.

Direct Method For English

Ten sposób nauczania idealnie łączy metodę bezpośrednią z najnowszymi badaniami, wskazującymi jak uczyć się skutecznie. Głównym celem tego sposobu przekazywania wiedzy jest uczenie kursantów swobodnego wysławiania się w obcym języku, dlatego też podczas lekcji rezygnuje się z używania języka ojczystego. Zajęcia prowadzone są w formie licznych pytań i odpowiedzi, dzięki czemu uczniowie szybko nabierają pewności siebie i poznają struktury językowe. Metoda uczy nie tylko mówienia, ale również myślenia w obcym języku. Aby skorzystać z Direct Method For English, wystarczy zapisać się do renomowanej szkoły językowej Just Time w Warszawie.

Nauka języków obcych kojarzy się nam ze żmudną pracą, która bardzo powoli przynosi satysfakcjonujące efekty. Możemy jednak to zmienić – wybierzmy szkołę językową, która kładzie nacisk na swobodną komunikację, przyjemną atmosferę i oferuje szereg dodatkowych korzyści np. bezpłatny dostęp do internetowej platformy językowej. Metoda Callana oraz Direct Method For English przynoszą szybkie efekty, które napędzają nas do dalszej pracy nad znajomością języka obcego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz