Materiał Partnera

Bruk na medal

Bruk na medal

Chodnik lub taras wykonane z kostki brukowej to rozwiązanie bardzo efektowne ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne. Kostka brukowa czy coraz bardziej popularna – granitowa zapewniają trwałość, łatwość utrzymania porządku oraz stabilne podłoże, które jest niezbędne np. przy podjeździe do garażu. Ważne jednak aby bruk ułożony był zgodnie ze sztuką.

Wykonanie podjazdu pod garaż, chodników na podwórku czy wreszcie tarasu z kostki brukowej lub granitowej to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania oraz łatwość do utrzymania otoczenia w porządku i czystości. Ważne jednak aby powierzchnia na której będzie kładziona kostka, a także sam sposób jej montażu były zgodne ze sztuką, co zagwarantuje jej trwałość na długie lata. Jedną z firm specjalizujących się w tego typu pracach jest przedsiębiorstwo Ika – Bruk, znajdujące się w Harbutowicach w województwie małopolskim.

Kompleksowe usługi

Firma Ika-Bruk oferuje kompleksowe układanie kostki brukowej na chodnikach, alejkach, placach, podjazdach, a także wjazdach na posiadłość, tarasach oraz na schodach. Firma dysponuje fachowym personelem, posiadającym bogate doświadczenie w branży, a także dobrej jakości sprzętem, dzięki czemu wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo i odznaczają się wysoką jakością. Ika-Bruk podejmuje się wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Firma układa zarówno kostkę brukową, a także cieszącą się popularnością kostkę granitową, kamień naturalny oraz galanterię betonową, obrzeża, palisady praz betonowe odwodnienia liniowe. Oprócz wykonawstwa, firma oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań dotyczących sposobu ułożenia bruku oraz doboru materiału. Ważny jest bowiem zarówno aspekt estetyczny, ale również funkcjonalny. Odpowiednio przygotowane podłoże oraz sposób ułożenia kostki gwarantują jej wieloletnią trwałość.

Nie tylko kostka…

Swoistym uzupełnienie oferty firmy Ika-Bruk są również usługi w zakresie budowy i montażu ogrodzeń. Firma zajmuje się zarówno ogrodzeniami z siatki tradycyjnej, ale także ogrodzeń z elementów, ogrodzeń na podmurówce oraz płotów. Korzystając zatem z usług Ika-Bruk zyskujemy wykonawcę, który wykona prace związane z otoczeniem naszego domu w sposób kompleksowy i solidny. Firma oferuje ponadto atrakcyjne rabaty, dzięki czemu jej oferta jest jeszcze bardziej godna uwagi.

Opracowanie:
Harbutowice 398
tel. 504 203 109
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz