Materiał Partnera

Branża betoniarska – jak znaleźć najlepszego producenta betonu?

Branża betoniarska – jak znaleźć najlepszego producenta betonu?

Od wielu lat możemy obserwować dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego, drogowego, liniowego i kubaturowego. Składnikiem, który jest niezbędny przy tego typu budowach, jest wysokiej klasy beton. Zapotrzebowanie na ten materiał jest ogromne! Nieustannie rosną także wymagania  dotyczące jego parametrów. Dlatego, jeśli chcemy, aby nasze przedsięwzięcie budowlane zakończyło się sukcesem, powinniśmy między innymi zadbać o współpracę z renomowanym producentem betonu. Po czym poznamy, że trafiliśmy w odpowiednie miejsce? Podpowiadamy.

Wysokiej jakości beton towarowy

Beton pełni bardzo ważną funkcję w budowanych obiektach. Zwykle wykonywane są z niego elementy nośne konstrukcji takie jak fundamenty, słupy, ściany, stropy itp. Dlatego tak ważna jest dobra jakość betonu. Beton towarowy produkowany jest w węzłach betoniarskich i dostarczany na plac budowy w betonowozach lub w samochodach samowyładowczych w przypadku betonów „półsuchych”. Pamiętajmy, że samodzielne wykonywanie betonu w betoniarce związane jest z dużym ryzykiem – uzyskanie odpowiednich parametrów tworzywa nie jest proste. Dlatego, jeśli chcemy mieć pewność, że beton będzie wytrzymały i spełni założenia projektowe, lepiej zamówić beton towarowy u sprawdzonego producenta, jakim jest betoniarnia ZPH Mickiewicz w Leśnej Górze, w województwie lubuskim. Firma wyróżnia się bogatym doświadczeniem – działa na rynku z sukcesami od 1985 roku i nieustannie doskonali swoją ofertę, dostarczając klientom wysokiej jakości wyroby betonowe oraz beton towarowy.

Kompleksowa oferta

Zanim zdecydujemy się na usługi danej betoniarni, zapoznajmy się dokładnie z jej ofertą. Ważne, żeby beton towarowy był starannie badany w laboratorium niezależnym, które potwierdza jego wysoką jakość. Istotne również, żeby firma dysponowała własnymi pojazdami do transportu betonu i innych produktów. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się, jak przewieźć zamówienie na plac budowy. W ofercie dobrego producenta betonu znajdziemy także inne wyroby betonowe takie jak:

  • nadproża,
  • bloczki betonowe,
  • pustaki,
  • stropy Teriva,
  • keramzyt,
  • grobowce

Certyfikaty i renoma producenta

Decydując się na ofertę producenta betonu, zawsze warto zwrócić uwagę także na opinie dotychczasowych klientów. Im większą renomą cieszy się firma, tym większa szansa, że my również dołączymy do grona zadowolonych klientów. Warto przyjrzeć się także certyfikatom – godny zaufania producent betonu chętnie chwali się uzyskanymi zaświadczeniami np. uprawniającymi do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz