Materiał Partnera

Biżuteria z węgla. Ciekawa propozycja na prezent rocznicowy

Biżuteria z węgla. Ciekawa propozycja na prezent rocznicowy

Szukasz prezentu na rocznicę dla swojej ukochanej? Biżuteria wydaje się dość oklepanym pomysłem, ale gdyby tak zaskoczyć ją i obdarować naszyjnikiem czy kolczykami z… węgla? To prezent bardzo nietypowy i świetny szczególnie dla kobiety lubującej się w oryginalności. Dowiedz się, czym wyróżnia się biżuteria z węgla i dlaczego jest to świetny plan na podarek.

Rocznica – czy warto ją obchodzić?

Mężczyźni rzadko przywiązują wagę do dat i przełomowych wydarzeń. Zdarza im się nawet zapominać o własnych urodzinach czy imieninach, dlatego tym bardziej mają kłopot ze spamiętaniem i odpowiednim celebrowaniem wszelkich innych okazji. Odnalazłeś siebie w tym opisie? Lepiej zajrzyj do kalendarza i spróbuj przypomnieć sobie, czy za rogiem nie czai się jakaś rocznica. Dlaczego?

Celebrowanie ważnych wydarzeń, które spotkały Was jako parę, zbliża i umacnia związek. Co jest zaś bardziej symbolicznego dla Waszego związku niż rocznica ślubu? To moment, w którym obiecaliście sobie kochać się, szanować i wspierać. Rocznica to dobry moment, by odnowić uczucia, a także przywołać wspomnienia związane z samą ceremonią i weselem. Co, gdy nie macie ślubu? To nie problem! Wiele par zwleka obecnie z tym krokiem lub wręcz w ogóle nie decyduje się na formalizację związku. Obchodzenie rocznicy pierwszej randki, pierwszego pocałunku czy też pierwszego momentu, w którym zdaliście sobie sprawę, że to jest „to”, pozwoli Wam podtrzymać te uczucia. Warto wówczas wymienić (choćby symboliczne) prezenty „od serca” – kwiaty, biżuteria czy po prostu list miłosny to proste i zawsze doceniane propozycje. Rocznica to też okazja, by spędzić czas tylko we dwoje – to szczególnie istotne, jeśli macie dzieci i przytłacza Was chaos codziennego życia.

Rocznica – prezenty i pomysły

Jak obchodzić rocznicę? Warto zaplanować coś wspólnie lub przygotować niespodziankę. Będzie ona szczególnie efektowna, jeśli Twoja druga połówka nie spodziewa się, że pamiętasz o ważnej dacie. Najpopularniejszym pomysłem jest romantyczna kolacja. Może odbyć się w restauracji, jednak ta samodzielnie przygotowana zrobi znacznie większe wrażenie (nawet jeśli będzie skromna). Wyjście do kina, teatru, opery czy na wystawę to też wspaniały pomysł – szczególnie, jeśli na co dzień nie macie na to czasu. Możecie też wybrać się wspólnie do SPA albo zaszaleć i zafundować sobie weekend w jakimś atrakcyjnym miejscu.

Co podarować ukochanej? Coś romantycznego, wyjątkowego i coś, co pokaże jej, że mimo upływu lat nadal Ci na niej zależy. Warto, by było to coś trwałego, co zatrzyma na pamiątkę. Wiele kobiet doceni też czekoladki czy dobre wino, ale powinny być one jedynie dodatkiem do właściwego prezentu. Jam mówi przedstawiciel firmy Mateusz Sendal Company, właściciela marki My Ember: Odnotowaliśmy zwiększone zainteresowanie naszą biżuterią z węgla właśnie w kontekście rocznic ślubu. Węgiel jest symbolem trwałości, zaangażowania i bogactwa – a więc wszystkiego, czego można sobie życzyć w związku. Doskonale pasuje też do rocznicy drewnianej, czyli piątej. Nie sposób nie zauważyć, że węgiel w towarzystwie srebra czy złota prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i elegancko. Odpowiednia obróbka materiału sprawia, że przypomina nietypowy kamień szlachetny. To świetny pomysł, jeśli chcesz zachwycić swoją wybrankę serca.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz