Materiał Partnera

Biały montaż – na czym polega i jakie jest jego zastosowanie?

Biały montaż – na czym polega i jakie jest jego zastosowanie?

W pracach związanych z remontami wnętrz coraz częściej stosuje się pojęcie białego montażu. Jest to nowoczesna i innowacyjna usługa, która ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób będą prezentowały się urządzenia sanitarne zamontowane w naszej łazience, a w niektórych przypadkach również w kuchni. Coraz więcej profesjonalnych firm remontowych oferuje swoim klientom biały montaż. Dlaczego cieszy się on wciąż rosnącą popularnością?

Biały montaż- charakterystyka

W języku specjalistów mianem białego montażu określa się zakres prac hydraulicznych, które polegają na podłączeniu poszczególnych sanitariów do instalacji doprowadzających do nich zimną i ciepłą wodę. Usługa tego typu ma na celu nie tylko fachową instalację wszystkich niezbędnych sprzętów, równie ważne jest bezpieczeństwo i duża estetyka przeprowadzonych prac. Atrakcyjna aranżacja pomieszczeń jest bardzo ważnym czynnikiem, który podnosi jakość życia mieszkańców. Każdy z nas pragnie przebywać we wnętrzach, które urządzone są ze smakiem, a ich wyglądu nie psuje niedbale podłączona instalacja.

Jak przekonuje specjalista z polecanej firmy remontowej PeJot – przy białym montażu bardzo istotne jest to, by wszelkie łączenia były niewidoczne dla oka. Dlatego też tak ważny jest zakup wysokiej jakości uszczelek, fug i silikonów. Wysokiej jakości produkty oraz doświadczenie fachowca to gwarancja, że nasza kuchnia czy łazienka, będą prezentowały się w nienaganny sposób. W praktyce biały montaż obejmuje czynności takie jak:

  • instalacja baterii,
  • montaż WC, bidetu, umywalki, wanny, brodzika i innych urządzeń sanitarnych,
  • układanie płytek ceramicznych.

Ile kosztuje usługa tego typu?

Ceny usług białego montażu są bardzo zróżnicowane. Wiele zależy od regionu oraz od cennika danej firmy budowlano-remontowej. Jedną z najdroższych usług tego rodzaju jest podłączenie wanny wraz z baterią prysznicową, z której można wyciągnąć słuchawkę na wydłużonym przewodzie. Koszt białego montażu wzrośnie, jeżeli zdecydujemy się dodatkowo zabudować wannę przy pomocy płytek ceramicznych. Również instalacja panelu prysznicowego wiąże się z większym wydatkiem. Dużą rolę odgrywa w tym wypadku sam model kabiny. Warto korzystać z usług sprawdzonych profesjonalistów, którzy mają duże doświadczenie w pracach remontowych różnego typu. Zwiększa to szanse na to, że końcowy efekt metamorfozy łazienki będzie idealnie wpisywał się w nasze oczekiwania. Sprawdzeni fachowcy z uwagą wsłuchają się w nasze potrzeby, korzystać będą z najlepszych produktów, a także zrealizują usługę w zamierzonym czasie, nie narażając mieszkańców na dyskomfort i nieporządek, związany z przedłużającym się remontem.

Opracowanie:
Kościan, os. Jagiellońskie 97 lok. 10
tel. 603 322 001
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz