Materiał Partnera

Bezpieczna droga do pracy… za granicą

Bezpieczna droga do pracy… za granicą

Wielu Polaków wyjeżdża do pracy do Niemiec, Holandii czy Belgii. W kraju zostaje ich rodzina, którą chcą regularnie odwiedzać. Co zrobić, by powroty do domu były niedrogie i bezpieczne? Warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy transportowej.

Emigracja w liczbach

Według danych opublikowanych w zeszłym roku przez Główny Urząd Statystyczny prawie 2,4 miliona Polaków pracuje za granicą. Aż 655 tysięcy spośród nich zdecydowało się szukać lepszych zarobków w Niemczech. Więcej jest nas tylko w Wielkiej Brytanii – 720 tysięcy. Coraz częściej polscy emigranci zarobkowi trafiają do Holandii – podczas ostatniego badania pracowało tam 112 tysięcy naszych rodaków.  Emigracja pozwala na większe zarobki, ale często rozdziela rodziny. Dlatego osoby wyjeżdżające za granicę starają się regularnie wracać do kraju, by zobaczyć swoich bliskich.

Bezpieczeństwo i wygoda

Powroty do domu muszą być przede wszystkim bezpieczne. Dobrze też, by w trakcie jazdy było nam wygodnie – po kilku godzinach spędzonych w męczącej podróży zamiast cieszyć się spotkaniem z rodziną od razu zaśniemy na kanapie. Loty samolotem to duży wydatek, a w terminach, w których najbardziej zależy nam na wizycie w domu – np. w święta Bożego Narodzenia – lotniska bywają oblężone przez tłumy pasażerów. Może zabraknąć dla nas miejsca. Pewniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest przejazd busem. Ed Mar. Mechanika pojazdowa, transport osobowy, transport do Niemiec. Wojno Marek to firma, która organizuje regularne i bezpieczne przejazdy z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii i z powrotem. Jadąc do domu wygodnym busem, prowadzonym przez doświadczonego kierowcę, możemy być pewni, że dotrzemy bezpiecznie i na czas.

Wygodne powroty

Rozłąka z rodziną jest łatwiejsza, jeśli dobrze zaplanujemy sobie, kiedy możemy wrócić do domu. Firma Ed Mar przejazdy organizuje regularnie, w określone dni tygodnia, łatwo możemy więc zaplanować urlop i choć na kilka dni wrócić do ojczyzny. Najwięcej przystanków samochody robią w Niemczech. Pasażerów dowożą do różnych miejscowości na terenie Dolnego Śląska. Firma wyjazdy do Niemiec obsługuje od 15 lat. Ma więc duże doświadczenie, co pozwala na bezpieczny i sprawny transport. Oprócz przewozów osób zajmuje się też dostarczaniem paczek i przesyłek. Wyjazdy z Polski odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Powroty we wtorki, czwartki i soboty. Firma realizuje transport osób indywidualnych. Współpracuje też z biurami pośrednictwa pracy. Może przewieźć całą grupę pracowników w wyznaczonym terminie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz