Materiał Partnera

Balustrady do schodów, tarasów i balkonów – producent i montażysta

Balustrady do schodów, tarasów i balkonów – producent i montażysta

Balustrady do schodów, tarasów i balkonów, które są wykorzystywane zarówno we wnętrzach różnych budynków, jak i na zewnątrz, spełniają funkcje zapewniania bezpieczeństwa, a także dekoracyjne. Jeśli chcesz, aby Twoje barierki wyróżniały się swoją trwałą konstrukcją oraz nowoczesnym, bądź tradycyjnym designem, zgłoś się do firmy producenckiej i montażowej Metalmix.

Usługi metaloplastyki – wybierz najlepszego producenta!

Innowacyjne technologicznie sprzęty, a także umiejętności techniczne i artystyczne, pozwalają na świadczenie usług związanych z metaloplastyką. To właśnie dzięki specjalistycznym metodom kucia, wyginania, prostowania, cięcia, wytłaczania, wiercenia czy łączenia firma Metalmix PPHU wytwarza balustrady, które wyróżniają się swoją różnorodnością. Doskonała znajomość obróbki metali pozwala temu producentowi na wykonywanie nie tylko balustrad, ale również furtek, barierek ogrodowych i innych produktów stalowych. Dzisiejsza metaloplastyka to w dużej mierze precyzja oraz kreatywność. To dlatego Metalmix dba o zatrudnianie najlepszych konstruktorów i projektantów, którzy przygotowują specjalne projekty dla klientów indywidualnych – do domów jednorodzinnych, kamienic, mieszkań – oraz klientów instytucjonalnych – do biurowców, placówek publicznych. Dodatkową usługą Metalmixu, dzięki której firma zdobyła jeszcze większe uznanie, jest dystrybucja bram garażowych, wraz z ich montażem.

Najlepsza firma montażowa zadba o bezpieczeństwo i względy wizualne

Wybierając usługi jednego z liderów branży związanej z wytwarzaniem balustrad, a taką firmą jest Metalmix, będziesz miał pewność bezpieczeństwa oraz niepowtarzalnego wyglądu swoich balustrad czy to balkonowych, czy schodowych. Najlepsze firmy duży kładą duży nacisk na bezpieczeństwo użytkowania, dlatego w projekcie dokładnie doprecyzują budowę struktury balustrad do konkretnego rodzaju zabudowy – warto pamiętać, że według przepisów balustrady różnego typu nie mogą być niższe niż 90 centymetrów. Metalmix przygotowany jest również na wykonawstwo balustrad ze stali nierdzewnej, które będą przystosowane do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne. Nie każda firma jest w stanie zapewnić takie usługi. Kwestia bezpieczeństwa jest również ważna z punktu widzenia wykorzystania materiałów. Wszystkie balustrady, a także poręcze przyścienne, wykonywane są ze stali nierdzewnej bądź węglowej. Materiały te są bardzo stabilne i bardzo wytrzymałe, dlatego stosuje się je na zewnątrz budynków, a także wewnątrz – warto zastosować stal nierdzewną, która szczególnie wyróżnia się swoją jakością (wysoki połysk, odporność na korozję). Jeśli chodzi o estetykę, to właśnie balustrady stalowe są w ostatnich latach najbardziej pożądane. Metaloplastyka pozwala bowiem na wytwarzanie produktów dekoracyjnych, o czym doskonale wie firma Metalmix. Wytwarza ona barierki stalowe z motywami kwiatowymi, liściastymi, a także w nowoczesnym wydaniu: ze szklanymi wypełnieniami bądź minimalistycznym układem prętów. Pamiętaj, że dobrze dobrane balustrady mogą odmienić wygląd całej bryły budynku, a także sprawić, że wnętrza domów i biur staną się ciekawsze.

Opracowanie:
Bełchatów, Czapliniecka 71
tel. 512 393 634
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz