Materiał Partnera

Bajkowe przyjęcie weselne w Tatrach

Bajkowe przyjęcie weselne w Tatrach

Wesele to wyjątkowy, niepowtarzalny moment w życiu. Drugiego nie będzie! Dlatego marzeniem każdej pary młodej jest to, aby wesele pozostało niezapomniane – zarówno w pamięci ich samych, jak i gości. Jak zorganizować przyjęcie weselne, którego atmosfera oczaruje wszystkich zgromadzonych? Pomocna będzie piękna sceneria, a w klimatyczne krajobrazy obfitują Tatry!

Chcesz bajkowego wesela? O tym musisz pamiętać!

Organizacja wesela jest czasochłonna i żmudna, ale też niezmiernie przyjemna. Wszystko jest ekscytujące: układanie listy gości, wybieranie sukni, piękne zaproszenia, dekoracje, kwiaty, dobór dań, muzyka, poszukiwania fotografa, który uwieczni miłe chwile… Można stracić głowę! Jak sprawić, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik?

Nie wszystko da się przewidzieć, ale da się łatwo uniknąć całkowitej klapy – mówi przedstawiciel ośrodka wypoczynkowego Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun. – Trzeba pamiętać, że wesela nie organizujemy sami. Choć młodzi decydują o kształcie przyjęcia, realizacja spoczywa na wszystkich poza nimi! Dlatego warto poświęcić czas na poszukiwania lokalu, w którym obsługa wie, jak zadbać o weselników. 

Zdarza się, że młodzi podczas wyboru lokalu kierują się przede wszystkim wolnymi terminami zamiast oferowanymi warunkami. Oczekiwanie może być trudne, ale warte swojej ceny. Dobry lokal weselny to nie tylko przestronna sala i ładne dekoracje, ale też sprawna i życzliwa obsługa, która dyskretnie umili zabawę, a w razie problemów szybko znajdzie rozwiązanie.

Wesele w Tatrach? Dlaczego nie!

Czy wesele w Tatrach to dobry pomysł? Zdecydowanie! Co za tym przemawia? Przede wszystkim sceneria, jakiej nie ma nigdzie indziej. Wygląd miejsca potrafi zbudować fantastyczną atmosferę, zanim jeszcze goście znajdą się w sali weselnej. Jeżeli dodatkowo znajdziemy w polskich górach lokal, który sprosta wysokim wymaganiom, nie ma się nad czym zastanawiać! Zobaczmy, co oferuje ośrodek w pięknych Szaflarach słynących z wód termalnych.

Obszerne sale utrzymane w góralskim klimacie pozwalają wczuć się w atmosferę miejsca. Solidne drewniane stoły wprowadzają lekko swojski charakter, dzięki czemu każdy poczuje się swobodnie. Jednocześnie wystrój nie trąci tandetą – zachowana jest równowaga między elegancją a biesiadnością. Wesele w takim miejscu przypadnie do gustu chyba każdemu.

Obsługa zapewnia: możliwość wyboru sali, pomoc w aranżowaniu wnętrza, wygodne ustawienie stołów, wspólne zaplanowanie menu weselnego, a także dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Po szampańskiej zabawie na parę młodą i gości czeka 70 pokoi o wysokim standardzie. Obszerny parking usuwa problem ulokowania auta. Po całonocnej zabawie goście mogą zregenerować siły, korzystając ze  spa i innych propozycji wypoczynkowych, a na maluchy czeka Centrum Dziecka na terenie obiektu.

Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz