Materiał Partnera

Awaryjne i bezinwazyjne otwieranie samochodów

Awaryjne i bezinwazyjne otwieranie samochodów

Zatrzaśnięte drzwi samochodowe? Pozostawiony kluczyk wewnątrz pojazdu? A może problem z niedomykającym się bagażnikiem? W takich sytuacjach bardzo ważne są działania dobrych firm ślusarskich, które będą w stanie nie tylko błyskawicznie uporać się z Twoim problemem, ale które nie doprowadzą też do zniszczenia konstrukcji drzwi, a nawet samego zamka. Dzisiaj takie usługi oferują tylko nowoczesne pogotowia ślusarskie, które dysponują innowacyjnym sprzętem serwisowym oraz wyróżniają się posiadaną szeroką wiedzą dziedzinową!

Twoje pogotowie ślusarskie!

Czym wyróżnia się dobre pogotowie ślusarskie świadczące usługi usuwania awarii w samochodach? Przede wszystkim wspomnianą błyskawicznością działań, oferowaniem pomocy dwadzieścia cztery godziny na dobę, a także gwarantowaniem obsługi w weekendy i święta. Różnego typu awarie zamków samochodowych spotykają nas bowiem w najmniej odpowiednich okolicznościach, które doprowadzają czasem do spóźnienia się na ważne spotkanie biznesowe, samolot, pociąg, czy uroczystość rodzinną. Warto zatem zawsze mieć pod ręką numer telefonu takich firm ślusarskich, jak Pogotowie zamkowe Gdańsk. To one dojadą we wskazane miejsce w nawet kilkanaście minut i w takim samym krótkim czasie usuną awarię. Pamiętaj także o tym, że najlepsze pogotowie będziesz mógł również wezwać poprzez formularz kontaktowy na jego stronie internetowej.

Otwieranie zamków wszystkich marek i modeli pojazdów

Warto wiedzieć, że pogotowia ślusarskie wyspecjalizowane w awaryjnym otwieraniu samochodów, są przeszkolone w serwisowaniu zamków różnych marek samochodowych i ich modeli – zarówno tych starszych, jak i nowszych ze złożonymi systemami antywłamaniowymi, opartymi często o zabezpieczenia elektroniczne. Istotne jest także to, że dobra firma wykona swoje działania również w przypadku pojazdów specjalistycznych – maszyn budowlanych, czy ciągników i tirów – a także samochodów luksusowych oraz zabytkowych. Specjaliści szeroko wyspecjalizowanych przedsiębiorstw ślusarskich stale aktualizują swoją wiedzę, poznając konstrukcje przeróżnych zamków od wielu producentów, również tych mniej znanych!

Bezinwazyjne otwieranie drzwi samochodowych

Niestety wielokrotnie zamówiona przez nas firma ślusarska skutecznie otworzy dla nas zatrzaśnięte drzwi samochodu, w którym pozostawiliśmy kluczyki, ale przy tym uszkodzi mechanizm zamku, czy też inny element konstrukcji auta. Warto zatem zwracać uwagę na to, czy wykonawca stosuje bezinwazyjne metody, które nie tylko często są znacznie szybsze, ale także bardziej opłacalne finansowo. Wykluczają one bowiem wielokrotnie konieczność późniejszej wymiany zamka, czy też wykonania prac lakierniczych drzwi. Bezinwazyjne techniki wymagają jednak wykorzystania certyfikowanego, specjalistycznego sprzętu serwisowego, którym mogą dysponować tylko uprawnione przedsiębiorstwa. Z pewnością posiadają je nowoczesne pogotowia zamkowe!

Warto wiedzieć! Otwieranie zamków specjalistycznymi narzędziami zwanymi wytrychami to sztuka wymagająca olbrzymiej wiedzy konstrukcyjnej w zakresie mechanizmów zabezpieczających. Ślusarze muszą wyróżniać się także zręcznością manualną dłoni, a ich działania określane są lockpickingiem. Istotne jest przy tym to, że według Kodeksu wykroczeń (art. 129 § 1) mogą zajmować się nim tylko uprawnieni eksperci, a także pasjonaci zrzeszeni w grupach hobbystycznych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz