Materiał Partnera

Air Spacecraft – projektowanie i budowa napędów do paralotni

Air Spacecraft – projektowanie i budowa napędów do paralotni

Air Spacecraft to firma powstała z miłości do latania. Jej założyciel, Jarosław Chaburski własną pasję przeistoczył w przedsiębiorstwo, które pomaga innym przeżywać przygodę życia, jaką jest latanie na paralotni. Firma ta to owoc wielu lat doświadczenia – jako pilota i skoczka oaz jako pracownika zakładów lotniczych. Jej usługi obejmują projektowanie oraz budowę napędów do paralotni.

Praca narodzona z pasji

Jeszcze nim powstała firma Air Spacecraft, Jarosław Chaburski był silnie związany z lotnictwem. Jako nastolatek rozpoczął skoki spadochronowe w Aeroklubie Świdnik. Sam przyznaje, że zaczęło się od buntu przeciw rodzicom i chęci zrobienia im na złość. Tak jednak rozpoczęła się też największa przygoda, której punktem zwrotnym, ale bynajmniej nie końcowym, jest powstanie Air Spacecraft.

W 1997 roku przeszedł on do Aeroklubu Lubelskiego, gdzie kontynuował poszukiwanie mocnych wrażeń – skoki spadochronowe, z wysokich budynków, latanie na paralotni – wszystko po to, by poczuć adrenalinę.

Piętnaście lat pracy w zakładach lotniczych PZL Świdnik pozwoliło Jarosławowi Chaburskiemu doskonale poznać latanie oraz konstrukcję maszyn lotniczych od strony technicznej. To połączenie pasji i pracy stało się dla niego inspiracją do stworzenia firmy, która będzie wspierać każdego, kto chce rozpocząć lub kontynuować przygodę z lataniem. Tak powstała Air Spacecraft.

Projektowanie i budowa napędów

Paralotnie z napędem należą do jednych z ostatnich osiągnięć paralotniarstwa. Wykorzystanie silnika pozwala na wykonywanie dłuższych lotów, a zastosowanie skrzydła o profilu samostatecznym stabilizuje wózek paralotniowy w powietrzu.

Działalność firmy Air Spacecraft obejmuje projektowanie oraz budowę napędów do paralotni. Podstawę jej usług stanowi nie tylko długoletnie doświadczenie w sferze lotnictwa, ale również analiza raportów innych użytkowników oraz testowanie ulepszeń i innowacji na polu paralotniarstwa. Sprawia to, że Air Spacecraft sytuuje się na pozycji rzetelnego, godnego zaufania partnera. Air Spacecraft stawia sobie jeden cel: dostarczyć swoim klientom produktów cechujących się optymalną wydajnością, wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną.

Każda część składająca się na konstrukcję napędu PPG wykonywana jest przez Air Spacecraft na zamówienie. Oferowane przez firmę usługi projektowania pozwalają na stworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta bez strat na jego bezpieczeństwie czy możliwości. Budowa paralotni z napędem ma nieco inne wymagania niż w przypadku klasycznego modelu, dlatego jej wykonaniem musi zająć się firma z doświadczeniem, jaką jest Air Spacecraft.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz