Podobne oferty w okolicy

Mięso, wędliny, drób - produkcja, hurt
Piła, Bydgoska 143
Działalność naszej firmy opiera się głównie na hurtowej sprzedaży mięsa oraz wyrobów z mięsa. Dzięk...
Mięso, wędliny, drób - produkcja, hurt
Radawnica, Młyńska 9
Nasza masarnia znajduje się w Radawnicy. Jesteśmy producentem mięs i wędlin doskonałej jakości. Nas...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7642661623. Numer REGON firmy to: 301790555. Spółkę można znaleźć w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem: 0000390103.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Śmiłowo w województwie wielkopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Przemysłowa 4. Kod pocztowy do korespondencji to: 64-810 Śmiłowo. Kompletne współrzędne GPS to: 16.92356N, 53.13659E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: sekretariat@zmhs.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy Sp. z o.o." to Mięso, wędliny, drób - produkcja, hurt.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 67 281 41 40 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

5.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.04.2014
JAK JUŻ WCZEŚNIEJ PISAŁEM SKLEP STOGROSIK W WYRZYSKU SCHODZI NA PSY.PRODUKTY KTÓRE SĄ W SKLEPIE SĄ PO TERMINIE.MIĘSO JEST STARE I ŚMIERDZĄCE.PRACOWNICY SKLEPU SĄ ZASTRASZANI JEŚLI NIE KUPIĄ TOWARU NA KTÓRYM SKOŃCZYŁ SIĘ TERMIN PRZYDATNOŚCI.STRASZENI SĄ ZABRANIEM PREMII LUB ZWOLNIENIEM.NIESTETY POWOLI SPRAWA NADAJE SIĘ DO GAZETY LUB TELEWIZJI .UTWORZYŁA SIĘ TZW.KLIKA W ZESPOLE KIEROWNICZYM.PRACOWNICE ZWALNIAJĄ SIĘ SAME Z POWODU ZASTRASZANIA .TOWAR W SKLEPIE STOGROSIK NIE MA ŻADNYCH PROMOCJI .CENY W INNYCH SKLEPACH SĄ NAWET NIŻSZE NIŻ W INNYCH SKLEPACH NIE MÓWIĄC O ŚWIEŻOŚCI.PRACOWNICY MUSZĄ ZOSTAWAĆ PO GODZINIE DŁUŻEJ PO GODZINACH ABY WYKAZAĆ SIĘ DLA ZAKŁADU OCZYWIŚCIE ZA DARMO.KLIENCI SĄ OSZUKIWANI PRZY KASIE NIE WIEDZĄC O TYM .DZIĘKUJĘ INTERNAUTA.