Podobne oferty w okolicy

Krynica-Zdrój, gen. Kościuszki 36
Zapraszamy wszystkie osoby, chcące wypocząć w komfortowych warunkach, w otoczeniu pięknej, soczyste...
Rymanów, Bieleckiego 8
„Jaś Wędrowniczek”- to hotel, który oferuje 42 miejsca w wygodnych pokojach, wyposażonych w łazienk...
Wszystkim osobom przybyłym w nasze gościnne progi oferujemy wypoczynek w komfortowych warunkach i m...
Nasz obiekt umiejscowiony jest w jednym z najczystszych rejonów Polski. Profil leczniczy tego regio...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Zajazd pod Małym Laskiem. Król H." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 6851025061. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 370281966.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Nowy Żmigród w województwie podkarpackim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1993. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 38-230 Nowy Żmigród. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 21.50692N, 49.58889E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: zajazd.krol@op.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Zajazd pod Małym Laskiem. Król H." to Motele, zajazdy.

"Zajazd pod Małym Laskiem. Król H." w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Nowy Żmigród jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 13 441 67 77 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)