Recenzje

średnia 1 (3)
  • 1 2014-03-25
   naciągli nas na film-club miały być nowości za 15 zl mies. bez żadnych dodatkowych info z ich strony jak kozystac z w/w film -clubu dostalismy tylko info. ogólne i oczywiście zapewnienia że za 15 zl.mies. wszystko ale ku naszemu zdziwieniu kiedy zdecydowaliśmy się korzystać 1 rach.215zl a miał być 120 ,2-rach 220 a miał być 120 zl. mowia że złe filmy wypożyczylismy akurat te płatne !!!!!!zlodziejstwo w żywe oczy ,szczerze nie polecam naciagli nas na dodatkowe koszty i teraz jeszcze muszę płacić 15 zl.za film-club bo obowiazuje 1 wypowiedzenie zenada reklamacja oczywiście rozpatrzona na ich korzyść bandziorstwo !!!!!!
  • 1 2014-03-03
   Odradzam zakup jakichkolwiek usług od UPC. Zmieniają pakiety jak chcą, a od 3 miesięcy nie mogę złożyc rezygnacji bo ich link na internecine jest tak skonstruowany, że pismo nie przechodzi i cały czas twierdzą, że nic nie dostali. List polecony też do nich nie doszedł i znowu będę musiała dodatkowo o jeden miesiąc dłużej zapłacić. Trudno znalęźć na internecine adresy i kontakty do biór, skomplikowany system kontaktowania się komputerowego z tą firmą, opóźnienia, opóźnienia, opóźnienia aby tylko naciągnąć na nastepny miesiąc płatności. Telefony do biór jak już znajdziesz i się dodzwonisz czekasz długo żeby wysłuchać wszystkich opcji i potem jeszcze wszyscy pracownicy są zajęci proszę czekać. Inne frimy mówią ile czekać, który jestes w kolejce a tu czekaj godzinami czekaj. Inne firmy mają adresy meilowe, każdy pracownik ma swój adres meilowy w a tutaj pójście na łatwiznę, odciąć klienta maksymalnie od możliwości kontaktu, od zadawania pytań a już rezygnacji broń Boże. Kamila
  • 1 2013-06-04
   SERDECZNIE odradzam każdemu internet w UPC. Mam internet 60mb od roku a transfer nieprzekracza 30mb (testowane poprzez 30 różnych stron do testów prędkości łącza w róznych porach dnia). Oto jaką opowiedz uzyskałem od UPC: UPC nie gwarantuje maksymalnej prędkości. Wszystkich którzy chcieliby by skorzystać z "atrakcyjnych" ofert UPC proszę o poczytanie opinii o jakości usługi internetu jakie świadczy UPC i co mają o tym do powiedzenia sami użytkownicy..

Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Kraków"

pn otwarte 09:00 do 18:00
wt otwarte 09:00 do 16:00
śr otwarte 09:00 do 16:00
cz otwarte 09:00 do 16:00
pt otwarte 09:00 do 16:00
so Zadzwoń i sprawdź nd Zadzwoń i sprawdź
Reklama
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja