Profesjonalne rusztowania i deskowania

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań w Polsce. Należymy do hiszpańskiej grupy przemysłowej ULMA, posiadającej ponad 25 filii zlokalizowanych na różnych kontynentach. Nasza główna siedziba znajduje się w Koszajcu, w województwie mazowieckim.

Oferta

Specjalizujemy się w dostawie i wynajmie wysokiej jakości rusztowań i deskowań. Nasze wyroby, dzięki swojej uniwersalności i wytrzymałości, znajdują zastosowanie we wszystkich sektorach budownictwa. Dostarczamy je na potrzeby budownictwa kubaturowego i inżynieryjnego. Sprawdzają się również doskonale podczas budowy obiektów przemysłowych i energetycznych.

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od znalezienia optymalnego rozwiązania, poprzez szczegółową analizę techniczną i oszacowanie kosztów, a skończywszy na dostarczeniu na budowę zamówionych produktów. Klientom towarzyszymy na każdym etapie współpracy.

Oferujemy Państwu bogaty wybór deskowań ściennych, wznoszących stropowych oraz deskowań do budowy mostów i tuneli. Klientom dostarczamy również systemy podpór i wież.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje systemów rusztowaniowych: ramowe i modułowe spełniające wymagania norm europejskich EN 12810-1/2 i 12811-1/2/. Stosowane są m.in. do budowania rusztowań fasadowych.

Nasze centra logistyczne znajdują się m.in. w Jaworznie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Na swoim koncie mamy obsługę inwestycji Galerii Warmińskiej w Olsztynie, Hali Widowiskowo-Sportowej Kraków Arena, Noble Tower w Poznaniu, Centrum Kongresowego Targów Kielce, Elektrowni w Kozienicach, Elektrowni w Połańcu, mostu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy, mostu im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu, Pomorskiej Kolei Metropolitalnej i wielu innych.

Zapraszamy do współpracy.


Więcej informacji

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-15 04:30:01

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

5.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2014
To zdecydowany lider w branży Ale obsługują raczej duże inwestycje.