Podobne oferty w okolicy

Noclegi, kwatery prywatne
Kazimierz Dolny, Sadowa 6
Oferujemy luksusowe noclegi oraz miły i spokojny wypoczynek w naszej okolicy. Posiadamy apartamenty...
Noclegi, kwatery prywatne
Lublin, Okopowa 20 lok. 3
Zapraszamy do apartamentów położonych w centrum pięknego i malowniczego Lublina. Gwarantujmy wysoki...
Noclegi, kwatery prywatne
Lublin, Powstańców Śląskich 15
Naszą nadrzędną wartością jest zapewnienie Klientom odpowiednich warunków noclegowych. Dbamy o Pańs...
Hotele
Poniatowa, Spacerowa 3
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 60 miejsc noclegowych w 30 funkcjonalnych i przytulnych pokoja...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Trojnara Leszek. Noclegi" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7121296983. Numer REGON firmy to: 060152186.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kazimierz Dolny w województwie lubelskim. Działa na rynku od 2006 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Lubelska 40a. Kod pocztowy do korespondencji to: 24-120 Kazimierz Dolny. Kompletne współrzędne GPS to: 21.95432N, 51.32004E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: willaviola@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Trojnara Leszek. Noclegi" to Noclegi, kwatery prywatne.

"Trojnara Leszek. Noclegi" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Kazimierz Dolny jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 81 881 05 14. Zapraszamy do odwiedzenia firmy w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)