• TBI Technology Sp. z o.o.

    0 (0) Zobacz / dodaj recenzję

    Dostawca nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.

    47-400 Racibórz, Bosacka 52
    woj. śląskie
PRECYZJA W RUCHU
Oferta
TBI Technology - dostawca nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem od ręki!

Oferujemy rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie.

Ponadto świadczymy takie usługi jak:
• serwis oraz modernizacje maszyn CNC,
• szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC,
• szkolenia CAD/CAM,
• projektowanie i budowa obrabiarek i urządzeń prototypowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym następujących producentów obrabiarek marki: AUERBACH, PARPAS. Proces produkcji wspomagają również oferowane przez nas rozwiązania PLM, system CATIA, ENOVIA oraz DELMIA - firmy Dassault Systemes.

Główny produktem firmy są obrabiarki marki TBI, produkowane pod nadzorem własnych inżynierów w największych zakładach obrabiarkowych na Tajwanie. Zapewniamy pełną opiekę techniczną i serwisową oraz przejmujemy zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi. Obrabiarki CNC opatrzone są znakiem CE oraz produkowane na bazie najlepszych komponentów znanych europejskich producentów podzespołów obrabiarek.

Nasi Klienci są profesjonalistami i wiedzą doskonale, że czas to pieniądz, dlatego fachowcy TBI Technology są do dyspozycji 24h na dobę, a reakcja serwisu nie zajmuje więcej niż 48h.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz z uwagą wsłuchujemy się w głos Klientów i Partnerów biznesowych. Utrzymujemy bliski kontakt ze wszystkimi dostawcami dbając o to, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.
Świat kroczy do przodu – my chcemy być co najmniej o jeden krok dalej.

Cechuje nas kompetencja, jakość i niezawodność.
Zapraszamy!
Recenzje
średnia 0 (0)