O firmie

"Starostwo Powiatowe w Gryfinie. Wydział komunikacji i transportu. Oddział" w miejscowości Chojna jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Starostwo Powiatowe w Gryfinie. Wydział komunikacji i transportu. Oddział" znajduje się w miejscowości Chojna w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Dworcowa 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 74-500 Chojna. "Starostwo Powiatowe w Gryfinie. Wydział komunikacji i transportu. Oddział" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8581562872.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 91 414 30 48. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 08:00-15:00.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)