Podobne oferty w okolicy

W naszym niepublicznym przedszkolu zapewniamy dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz domową atmosferę, ...
Prowadzone przez nas niepubliczne przedszkole oraz żłobek zlokalizowane są w Warszawie, w województ...
Przedszkole Zagadka jest placówką niepubliczną dla dzieci od 2 do 6 lat, realizującą program o prof...
Nauka w naszej placówce przedszkolnej opiera się wyłącznie na pedagogice Dr Marii Montessori. Główn...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8381743907. Numer REGON firmy to: 14636736800000.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Mszczonów w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Warszawska 39. Kod pocztowy do korespondencji to: 96-320 Mszczonów. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 20.51363N, 51.97438E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: smerfolandia@smerfolandia.pl. Branża Przedszkola niepubliczne to dziedzina, w której firma "Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Przedszkole zapewnia fachową opiekę dzieciom w wieku od lat 3 do 5, pełniąc przy tym funkcje opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne tak ważne na tym etapie rozwoju dziecka. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 509 358 750.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)