• Sikora Marcin. Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych

  2 (3) Zobacz / dodaj recenzję

  Hurtownia materiałów budowlanych i pokryć dachowych

  44-352 Czyżowice, Nowa 28e
  woj. śląskie
Oferta
Oferujemy sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław.
-dachówki i akcesoria dachowe ceramiczne - dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka.
przesuwny, wielkoformatowy MONZA plus oraz Bornholm - esówkę. Do każdego modelu można dobrać akcesoria dachowe takie, jak gąsiory czy dachówki skrajne, a także dekoracyjne – koguty, sowy, szpice i wiele innych
-gonty - dachówki bitumiczne.
-akcesoria dachowe - dyfuzyjne membrany dachowe, taśmy kalenicowe oraz ołowiane i aluminiowe taśmy kominowe, rynny stalowe, plastikowe i miedziowe, materiały hydroizolacyjne, termoizolacyjne i dźwiękoizolacyjne.
-blacho - dachówki i blachy trapezowe
-papa
-okna dachowe - obrotowe, do zespoleń, wyłazowe, uchylno-obrotowe, balkonowe, kolebkowe, niestandardowe kształty i oblachowanie
klapowo-obrotowe z podwójnym otwieraniem, pełne sterowanie drogą radiową jednym lub wieloma oknami na dachu, okna obrotowe.
Recenzje
średnia 2 (3)
  • 1 2014-09-08
   .... szkoda słow
  • 1 2013-11-04
   10.10.13 Zaliczkowałam dachówkę, tego dnia była na miejscu i tego samego dnia miała jeszcze zostać odłożona do momentu aż przyjedziemy po nią. Dziś okazało się, że dachówki niestety nie ma, ponieważ została sprzedana komuś innemu. Firma, która miała kłaść nam dach położyła więźbę, maty, ale nie może położyć już dachówki, bo zwyczajnie jej nie ma! W efekcie stoimy z dalszym etapem budowy, ponieważ firma Sikora nie dostarczyła nam potrzebnego zaliczkowanego(!) materiału - a zima zbliża się wielkimi krokami. Okazało się również, że dachówki w najbliższym czasie nie będzie, ponieważ producent jeszcze nie przesłał jej do firmy Sikora. Nie wiem czyja jest to wina, ale w moim rozumowaniu, dachówka zaliczkowana (50%) i odłożona, powinna faktycznie zostać odłożona, a nie sprzedana.
  • 5 2013-09-12
   fachowa i szybka budowa dachu w moim przypadku.Polecam