Wybierz branżę
Wybierz województwo
Promień wyszukiwania
Powrót

Panorama. Galeria handlowa

Centra Handlowe

61 650 01 03

62-201

Poznań,

Górecka 30

woj. Wielkopolskie, pow. Poznań, gm. Poznań

Aktualizuj dane firmy

Informacje podstawowe

Zakres działalności

Panorama. Galeria handlowa w Poznaniu

Codziennie ponad 150 sklepów Galerii Handlowej Panorama oferuje Klientom szeroki wybór produktów - poczynając od największej w Wielkopolsce, a nawet w Polsce oferty obuwniczej poprzez odzież damską, męską i dziecięcą, artykuły dziecięce, biżuterię, sprzęt, odżywki i konfekcję sportową, sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, akcesoria meblowe i zoologiczne. Na terenie Galerii znajdują się również salon optyczny z szeroką ofertą oprawek wielu znanych marek, salon Empik, drogeria Rossmann, sklep Pepco oraz hipermarket Carrefour. Warto zaznaczyć, iż wiele ze sklepów znajdujących się w Galerii nie ma w żadnym innym Centrum Handlowym w Poznaniu.

W Galerii Panorama można też skorzystać z usług krawieckich, szewca czy pralni. Do dyspozycji Klientów pozostają banki i bankomaty, poczta, apteka, kantor wymiany walut, punkt pakowania prezentów i kwiaciarnia. W salonie fryzjersko-kosmetycznym można zadbać o piękno ciała, w biurach podróży zaplanować swoje wakacje, zaś po udanych zakupach spędzić miłe chwile w kawiarniach przy wyśmienitych lodach Grycan, w pizzerii Telepizza lub w Sky Barze, który dysponuje letnim tarasem. Dla najmłodszych odwiedzających Galerię przygotowany został zewnętrzny plac zabaw z którego można skorzystać w cieplejsze dni, zaś miłośnicy Internetu połączą się na terenie Galerii ze światem za pomocą bezpłatnego hot-spota, obejmującego swoim zasięgiem znaczną część Galerii.

Na terenie Galerii ma swoją siedzibę klinika Rehasport Clinic, która leczy zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego.

Ofertę Galerii uzupełnia skład remontowo - budowlany Brico Depot, którego oferta i fachowa obsługa pomoże w trafnym i szybkim wyborze produktów i materiałów potrzebnych do budowania i remontowania domów i mieszkań.

Galeria Panorama to jasne, przestronne ciągi komunikacyjne, intymne pasaże i przyjazne, otwarte salony, zapewniające swobodne i wygodne zakupy. Piętra Galerii łączą ruchome schody i przestronna winda. W każdym sklepie miła i profesjonalna obsługa pomoże i doradzi w wyborze. To wszystko czyni zakupy w Panoramie bardzo przyjaznymi. Wokół Panoramy dostępnych jest około 1000 miejsc parkingowych, parking znajduje się na tym samym poziomie co Galeria, co ułatwia szybkie załatwienie spraw. Sama Galeria położona jest w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych Poznania - ul. Głogowskiej z wyjazdem w kierunku Wrocławia oraz ul. Hetmańskiej, łączącej wschodnią i zachodnią część miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się też pętla autostrady A-2, która zapewnia łatwą i szybką komunikację z innymi dzielnicami Poznania i obszarem pozamiejskim.

Galeria otwarta jest przez cały tydzień. Od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 do 21.00, w niedzielę od godziny 10.00 do 19.00.

Zapraszamy.


Godziny otwarcia

  • Pon - Sob 10:00 - 21:00
  • Nie 10:00 - 19:00
 

Link do tej strony

Ten link jest gotowy do skopiowania i wklejenia na twoją stronę internetową