Wybierz branżę
Wybierz województwo
Promień wyszukiwania
Powrót

Centrum turystyczno - ubezpieczeniowo - kredytowe Bolo Rama. Bolesław Wysoczański

Ubezpieczenia

77 485 69 70

48-100

Głubczyce,

Kościuszki 24 lok. 2

woj. Opolskie, pow. Głubczycki, gm. Głubczyce

Aktualizuj dane firmy

Informacje podstawowe

Zakres działalności:

Bolesław Wysoczański -profesjonalny agent ubezpieczeniowy oferuje swoim Klientom szeroki pakiet ubezpieczeń. Do proponowanych przeze mnie ubezpieczeń należą: zdrowotne, komunikacyjne, mieszkań i domów, na życie, NNW, inwestycyjne, ochrony prawnej. W wyborze ubezpieczeń doradzamy zarówno osobom indywidualnym, jak i grupom.

ALLIANZ
NASZ PARTNER
Współpracujemy z bardzo solidnym ubezpieczycielem, który działa na świecie w branży ubezpieczeniowej już od 120 lat. Przez wszystkie te lata rozwinął swoją działalność i teraz jest jedną z największych międzynarodowych korporacji ubezpieczeniowo-finansowych na całym świecie. Zapewnia to Państwu najlepsze warunki ubezpieczeń w rozsądnej cenie.

UBEZPIECZENIA:
- zdrowotne
(indywidualne i grupowe)
- komunikacyjne
(OC/AC/NW)
- mieszkań
- domów
- na życie
(ochronne/inwestycyjne/
dla kredytobiorców)
- NNW
- inwestycyjne
- ochrony prawnej
- dla przedsiębiorców
- OFE

Jestem agentem ubezpieczeniowym, któremu zależy na wygodzie Klienta, dlatego umawiam się z Państwem indywidualnie, na konkretny termin i godzinę i dojeżdżam we wcześniej zaproponowane miejsce. Następnie przeprowadzam wywiad, tak bym mogła jak najlepiej doradzić. Z doświadczenia wiem, że ta droga kontaktów z Klientem jest jedną z najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących obie strony


 

Link do tej strony

Ten link jest gotowy do skopiowania i wklejenia na twoją stronę internetową