Informacje podstawowe
Zakres działalności
Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem holenderskich producentów farb Baril i Transocean na woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.
Firma Baril opracowuje i dostarcza profesjonalne powłoki ochronne dla przedmiotów stosowanych we wszystkich możliwych warunkach atmosferycznych, wykończenie produktów przemysłowych dla metali i materiałów syntetycznych, powłoki stosowane w przemyśle stoczniowym i w budowie jachtów.
Firma Transocean Coatings od 1959 r. produkuje i dostarcza farby przeciwporostowe, antykorozyjne i inne specjalistyczne farby dla statków komercyjnych, jachtów wypoczynkowych oraz konstrukcji stalowych nabrzeżnych i morskich, między innymi: farby akrylowe, alkidowe, chlorokauczukowe, krzemianowo-cynkowe, epoksydowe, poliuretanowe, silikonowe, winylowe.
To właśnie Baril opatentował powłoki DDC (Dual Cure Chemistry). Powłoki DCC o niskiej zawartości lotnych związków organicznych umożliwiają szybszą i łatwiejszą aplikację automatycznie zmniejszając ilość wykorzystywanej farby, jak i energii. System EIS zapewnia farbom Transocean stosowanie najbardziej zaawansowanej technologii w dziedzinie badań powłok w miarę ich eksploatacji jak i właściwości ochronnych. Naszymi farbami pomalujesz w każdych warunkach atmosferycznych również pod wodą. Oferujemy w atrakcyjnych cenach profesjonalne farby i systemy malarskie stosowane w przemyśle ciężkim, maszynowym, chemicznym, petrochemicznym oraz dla obiektów użytkowych narażonych na działanie środowisk korozyjnych C2-C5.
Baril i Transocean pomalował między innymi:
Stadion sportowy "Frans Otten" w Amsterdamie,
Kryty stok narciarski w Langraff w Holandii,
Tory łyżwiarstwa szybkiego w Haarlem i Deventer,
Stadion żużlowy w Gorzowie Wielkopolskim,
Stadion ADO w Hadze,
Arena sportowa Gelredome Arnhem,
Stadion Tivoli Aachen.