Podobne oferty w okolicy

Agroturystyka
Boduszewo 21
Prowadzimy gospodarstwo rolne, co sprawia, że klientom możemy zaoferować wyroby własnej roboty. Oso...
Agroturystyka
Czarne Piątkowo 26a
Jesteśmy wymarzonym miejscem dla osób, które chcą spędzić czas w odosobnieniu, w ciszy, z dala od z...
Oferujemy Państwu idealne miejsce na wypoczynek. Mogą Państwo tutaj wędkować, grillować czy spędzić...
Zapewniamy Państwu w naszym ośrodku pokoje gościnne w domowym klimacie. Zapewniamy również smaczne,...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 5891427204.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Sławno w województwie wielkopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1997. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kościelna 11. Kod pocztowy do korespondencji to: 62-265 Sławno. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 17.35928N, 52.57789E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: marcinkrolryb@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" to Agroturystyka.

"Rybakówka. Gospodarstwo rybacko - agroturystyczne" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Sławno jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 427 73 36 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Firma jest otwarta w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)