Podobne oferty w okolicy

Poznań, Mostowa 3A
Kuchnia, z której słyną Włochy, smakuje każdemu. Dzięki naszej ofercie także Państwo możecie jej sp...
Poznań, Półwiejska 18
Oferujemy Państwu wyśmienite pizze, które wypiekamy na miejscu w lokalu. Do produkcji używamy natur...
Restauracja Shades specjalizuje się w daniach egzotycznej kuchni wschodniej. Elegancki, nowoczesny ...
Doskonała lokalizacja restauracji, a przede wszystkim różnorodne i smaczne potrawy sprawiają, że ka...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7792040957 została umieszczona firma: "Roberto. Catering & pizzeria".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Poznań w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Głogowska 131/133. Kompletne współrzędne GPS to: 16.89157N, 52.38754E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: robert28oo@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Roberto. Catering & pizzeria" to Pizzerie.

"Roberto. Catering & pizzeria" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 61 663 30 45 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)