O nas

Nasza przychodnia świadczy kompleksowe usługi weterynaryjne. Znajdujemy się w Tarnobrzegu na Podkarpaciu. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć liczne grono stałych czworonożnych Pacjentów.

Oferta

Wszystkie usługi weterynaryjne wykonujemy dokładnie i precyzyjnie, z najwyższą dbałością o Państwa pupili. Leczymy zwierzęta domowe: psy, koty, chomiki i wiele innych. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy weterynarii, gwarantujących leczenie na wysokim poziomie.

Pomożemy Ci w rozwiązaniu wszystkich problemów i kłopotów związanych w Twoim zwierzakiem. Stawiamy właściwe diagnozy, wykonujemy drobne zabiegi na zwierzętach w celu ich wyleczenia, a także podejmujemy się skomplikowanych operacji, które mają na celu ratować życie Państwa zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów. Oddaj swego zwierzaka w fachowe ręce!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-24 04:30:02

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

5.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.05.2013
Co tu dużo mówic.....najlepsze w podejściu do zwierząt panie weterynarki!!!!!Mam owczarki niemieckie i tylko tu mogę liczyć na normalne zachowanie się weterynarza (bez strachu) do psa,co nie mogę powiedzieć o innych weterynarzach w mieście.