Prodimex - ogrody zimowe, fasady, okiennice, drzwi stalowe.

Oferta

Produkty i usługi
Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1989 roku. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w mieście Łódź, lecz usługi wykonujemy na terenie całej Polski. W ramach naszych usług współpracujemy z firmami budowlanymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz osobami prywatnymi.
Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, co umożliwia nam świadczenie usług cechujących się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wierzymy, że dzięki wysokim kompetencjom spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.
Zajmujemy się wykonywaniem fasad szklano-aluminiowych, produkcją i montażem okien oraz drzwi aluminiowych wejściowych, wewnętrznych, przesuwnych, harmonijkowych, produkcją okien PCV, wykonaniem ogrodów zimowych o ciekawych kształtach, które dopasowane są do indywidualnych wymagań Klientów, zabudowy całoszklane, daszki nad wejściem, balustrady szklane, wykonujemy również żaluzje fasadowe stałe i ruchome, żaluzje akustyczne, okiennice, kraty zwijane, markizy, rolety zewnętrzne, plisy, rolety wewnętrzne, a także prowadzimy sprzedaż i montaż drzwi wejściowych i przeciwpożarowych.
Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i korzystne ceny.
Serdecznie zapraszamy - Prodimex.

Recenzje

średnia 5 (1)
    • 5 2015-02-09
      Jestem świeżo po zakupie rolet z firmy Prodimex. Świetny wybór, bardzo funkcjonalne i doskonale się prezentują, polecam.
pn otwarte 08:00 do 16:00
wt otwarte 08:00 do 16:00
śr otwarte 08:00 do 16:00
cz otwarte 08:00 do 16:00
pt otwarte 08:00 do 16:00
so Zadzwoń i sprawdź nd Zadzwoń i sprawdź
Branża
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja