Prodimex - ogrody zimowe, fasady, okiennice, drzwi stalowe.

Oferta

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1989 roku. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w mieście Łódź, lecz usługi wykonujemy na terenie całej Polski. W ramach naszych usług współpracujemy z firmami budowlanymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz osobami prywatnymi.
Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, co umożliwia nam świadczenie usług cechujących się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wierzymy, że dzięki wysokim kompetencjom spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.
Zajmujemy się wykonywaniem fasad szklano-aluminiowych, produkcją i montażem okien oraz drzwi aluminiowych wejściowych, wewnętrznych, przesuwnych, harmonijkowych, produkcją okien PCV, wykonaniem ogrodów zimowych o ciekawych kształtach, które dopasowane są do indywidualnych wymagań Klientów, zabudowy całoszklane, daszki nad wejściem, balustrady szklane, wykonujemy również żaluzje fasadowe stałe i ruchome, żaluzje akustyczne, okiennice, kraty zwijane, markizy, rolety zewnętrzne, plisy, rolety wewnętrzne, a także prowadzimy sprzedaż i montaż drzwi wejściowych i przeciwpożarowych.
Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i korzystne ceny.
Serdecznie zapraszamy - Prodimex.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM?

AKTUALIZUJ DANE
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-22 05:00:01

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia

5.0

Recenzje użytkowników

5.0
2015-02-09
Jestem świeżo po zakupie rolet z firmy Prodimex. Świetny wybór, bardzo funkcjonalne i doskonale się prezentują, polecam.