Pomogę rozwiązać Twoje problemy

O nas

Prywatny Gabinet Psychiatryczny prowadzony jest przez lekarza psychiatrę Ewę Pendzielak - Grunwald. Siedziba gabinetu mieści się w Opolu, w województwie opolskim. Posiada niemal dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w swojej branży. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób nerwowych i psychicznych.


Certyfikaty i dyplomy

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta
Certyfikat nr 471
Leczenie zaburzeń nerwicowych, osobowości, depresji, schizofrenii i innych

Oferta

Specjalizuję się w leczeniu chorób na tle nerwowym, do których zaliczyć można depresję, schizofrenię, czy nerwice. Swoją pracę rozpoczynam od zdiagnozowania danego zaburzenia. Pomagam pacjentom w wyeliminowaniu ze swego życia różnego rodzaju fobii. W niektórych przypadkach pomoże zastosowanie odpowiednich leków, ale częściej potrzebna jest długa terapia. W stanach lękowych i w stanach otępienia stosuję psychoterapię. Oferuję wsparcie dla najbliższej rodziny chorego.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny. Wiem, jak ważna jest umiejętność wysłuchania drugiego człowieka, bo czasem rozmowa może przynieść lepsze rezultaty niż najsilniejsze nawet lekarstwa. Dlatego z pasją oddaję się mojej pracy i zapewniam skuteczne prowadzenie terapii. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi uzyskiwać bardzo dobre rezultaty.

Gwarantuję konkurencyjne ceny i krótkie terminy oczekiwania.

Zapraszam do mojego gabinetu psychiatrycznego wszystkich, którym leży na sercu ich zdrowie psychiczne oraz ich bliskich.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-06 05:00:02

Podziel się

Recenzje (0)