Nie znaleziono wyników dla zapytania: parafie rzymskokatolickie - Wałbrzych, dolnośląskie, dlatego rozszerzono promień wyszukiwania dla całej Polski.

15 wyników dla: parafie rzymskokatolickie w lokalizacji Polska

Wyszukaj frazę parafie rzymskokatolickie wałbrzych

Parafia rzymskokatolicka Chrystusa Dobrego Pasterza

Parafia rzymskokatolicka Chrystusa Dobrego Pasterza znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Znajduje się na osiedlu Południe. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do soboty w godzinach: od 8.30 do 9.00 i od 17.30 do 19.00

Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej. Parafia rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika

Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej. Parafia rzymskokatolicka pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika znajduje się w Białej Rawskiej, w województwie łódzkim. Proboszczem parafii jest ks. mgr lic. Robert Kwatek. Sanktuarium Maryjne gromadzi wiernych przyjeżdżających ze wszystkich stron Polski.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Fatimskiej

Parafia rzymskokatolicka serdecznie zaprasza wiernych parafian na msze święte oraz spowiedź świętą. Patronką naszej parafii jest Matka Boska Fatimska. Kościół znajduje się w Mysłowicach, w województwie śląskim.
Pt. 10:00-13:00

Parafia rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego. Klasztor Franciszkanów

Siedziba Parafii rzymskokatolickiej Podwyższenia Krzyża Świętego oraz Klasztor Franciszkanów znajduje się w Sanoku, w województwie podkarpackim. Początki działalności sięgają 1901 roku.

Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy

Siedziba Parafii rzymskokatolickiej pw. Świetej Trójcy znajduje się w Jeziorzanach, w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim. Kościół wyróżnia się niezwykle dogodną lokalizacją, dzięki czemu cieszy się popularnością wśród wiernych.

Parafia rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

Zachęcamy do uczestnictwa w mszach świętych, które odbywają się w naszej parafii rzymskokatolickiej w każdą niedzielę o godz. 10:00 dla dzieci, 10:00 w dolnym kościele, 11:30 (suma) oraz o 12:45 dla młodzieży. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi sakramentów świętych oraz naszej działalności, zachęcamy ...

Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski

Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski znajduje się w miejscowości Nisko, w województwie podkarpackim. Założona została w 1968 roku i do chwili obecnej służy pomocą i opieką parafianom.

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława

Parafia rzymskokatolicka św. Stanisława mieści się w Modzerowie, w województwie kujawsko-pomorskim. Nasza parafia należy do diecezji włocławskiej, do dekanatu izbickiego. Jesteśmy parafią rzymskokatolicką zlokalizowaną w południowo-wschodniej części gminy Izbica Kujawska, we wschodniej części gminy Babiak i w zachodniej części ...

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Fatimskiej

Parafiami nazywa się podstawowe jednostki organizacyjne Kościoła. Ponadto parafie to wspólnoty wiernych skupionych wokół wiary rzymskokatolickiej, wspierających się wzajemnie i głoszących Słowo Boże. W naszym kościele codziennie odprawiane są Msze Święte. W niedziele i święta odprawiane są także specjalne nabożeństwa dla dzieci ...