O firmie

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" w miejscowości Kwidzyn realizuje zadania związane z utrzymaniem porządku publicznego oraz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom. W porównaniu do Policji, dysponuje ograniczonymi uprawnieniami, z tego też powodu ściśle współpracuje z przedstawicielami Policji w sytuacjach związanych z bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. Realizując swoje działania wynikające z charakteru służby, współdziała z różnymi innymi organizacjami, w szczególności z jednostkami ratownictwa medycznego.

"Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" znajduje się w miejscowości Kwidzyn w województwie pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Sportowa 3. Kod pocztowy do korespondencji to: 82-500 Kwidzyn. "Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5811703821. Numer REGON to: 170818154.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 55 279 37 70. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: sekretariat.kwidzyn@straz.gda.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)