O firmie

"Państwowa Inspekcja Pracy. Oddział" w miejscowości Ostrów Wielkopolski jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Państwowa Inspekcja Pracy. Oddział" znajduje się w miejscowości Ostrów Wielkopolski w województwie wielkopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Grabowska 29. Kod pocztowy do korespondencji to: 63-400 Ostrów Wielkopolski. "Państwowa Inspekcja Pracy. Oddział" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7781174884.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 62 737 46 00. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 07:30-15:30. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: ostrow@poznan.oik.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)