Podobne oferty w okolicy

Biura podróży
Myszków, Kościelna 5
Nasze biuro podróży oferuje wyjazdy zarówno krajowe jak i zagraniczne jak również organizuje wyciec...
Biura podróży
Katowice, św. Stanisława 8
Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Od lat jesteśmy zakochani w Dolom...
Biura podróży
Tychy, gen. Grota Roweckiego 44
Nasze biuro podróży ściśle współpracuje z Klubem Przyjaciół Republiki Czeskiej, dzięki czemu jesteś...
Biura podróży
Bielsko-Biała, ks. Stojałowskiego 32
Nasze biuro podróży specjalizuje się w organizowaniu wycieczek dla dorosłych i dla dzieci. W swojej...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Olga II. Firma turystyczna" w rejestrze gospodarczym to: 6321596011.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Jaworzno w województwie śląskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Wolności 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 43-602 Jaworzno. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 19.29391N, 50.24081E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@olga2.pl. Firma "Olga II. Firma turystyczna" prowadzi swoją działalność w branży Biura podróży.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 32 617 78 20.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (2)

Średnia ocen

1.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
1.0
14.07.2014
Witam.Moje dziecko wróciło niedawno z obozu.z informacji wiem.ze kadra która miała się interesować młodzieżą która była pod ich opieką. Olewali ich wychowawcy źle się odnoszą do dzieci . całkiem inne były podane ceny w katalogu a całkiem inne są na miejscu.z przykrością nie polecam tego biura.
pkt
Użytkownik niezalogowany
1.0
27.05.2013
witam panstwa miałem przyjemnosc skorzystać z usług biura podróży Olga 2 w tym roku w maju do Turcji powiem tylko tyle że jesli ktoś skorzysta z usługi tego biura będzie srogo zawiedziony zakwarerowanie w hotelach kwalifikuje sie do standartu poniżej zera poprostu dziadostwo jakiego nie widziałem .Brak wody, brak lodówki ,klimatyzacja nie działa łazienka o wymiarach 130-100 wraz z ubikacją ubikacja w pokoju basen zamykano o 19 bo turyści wracali z wycieczki poza naszą grópą wycieczkowa nie było innych turystów jeśli ktoś ma odwage niech spróbóje wycieczki z tym biurem.