• Oftalmed. Gabinet okulistyczny

  0 (0) Zobacz / dodaj recenzję

  Specjalistyczna opieka okulistyczna

  70-370 Szczecin, bpa Bandurskiego 98
  woj. zachodniopomorskie
Gabinet okulistyczny

O nas

O firmie
Olfamed jest gabinetem okulistycznym, który został założony w 1989 roku. Jego siedziba znajduje się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Od momentu powstania gabinetem zarządzają prof. dr hab. med. Olgierd Palacz oraz dr n. med. lekarz okulista Andrzej Palacz.

Oferta

Produkty i usługi
Od samego początku działalność skupia się na zapewnianiu kompleksowej opieki okulistycznej. Zatrudnieni w gabinecie lekarze okuliści specjalizują się w nowoczesnym leczeniu operacyjnym zaćmy i jaskry, w tym wykonywaniu zabiegów laserowych.

Podejmują się stwierdzania i terapii chorób oczu z uwzględnieniem:
 • diagnostyki laserowej siatkówki - Soct
 • monitorowania, leczenia jaskry
 • wad refrakcji u dzieci i dorosłych
Dodatkowo zajmują się leczeniem zwyrodnień plamki AMD - iniekcjami doszlistkowymi leków Lucentis, Avastin, Kenalog oraz stwierdzaniem kwalifikacji do zabiegów chirurgii refrakcyjnej. Prowadzą dokumentację elektroniczną zmian ocznych.

Zakres czynności zawiera również świadczenie usług optycznych. Istnieje możliwość wykonania okularów według recepty. Gabinet zapewnia profesjonalny dobór szkieł, a bogaty wybór oprawek i kolorów, sprawia, że każdy pacjent znajdzie coś odpowiadającego jego oczekiwaniom i preferencjom.

Zatrudnieni w gabinecie specjaliści wyróżniają się niestandardowym podejściem do chorób oczu, nowatorskimi rozwiązaniami i przyjaznym stosunkiem do pacjentów. Badania wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie.

Pracownicy Olfamedu zapraszają do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Recenzje

średnia 0 (0)
pn otwarte 11:00 do 17:00
wt otwarte 11:00 do 17:00
śr otwarte 11:00 do 17:00
cz otwarte 11:00 do 17:00
pt otwarte 11:00 do 17:00
so Zadzwoń i sprawdź nd Zadzwoń i sprawdź
Szczegóły
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja