Podobne oferty w okolicy

Pomoc społeczna
Piastów, al. Tysiąclecia 3
Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych tym, którzy nie są w stanie s...
Nasz dom opieki jest prowadzony przez siostry zakonne, które z dużym oddaniem oraz zaangażowaniem s...
Domy opieki
Wojszczyce 13A
Dom Opieki „Nestor” Adres: 05-100 Wojszczyce Dom Opieki „Nestor” swoim Klientom zapewnia pełną życz...
Domy opieki
Jabłonna, Modlińska 284
Głównym aspektem naszej działalności jest zapewnienie całodobowej profesjonalnej opieki medycznej l...

O firmie

"Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych" w miejscowości Warszawa pomaga rodzinom oraz osobom samotnym w trudnych sytuacjach życiowych. Celem działań podejmowanych przez instytucje działające w zakresie szeroko pojętej pomocy społecznej jest zapewnienie warunków życia odpowiadających godności człowieka. Na pomoc mogą liczyć osoby cierpiące z powodu ubóstwa, bezrobocia, a także bezdomne. Pomoc społeczna przeznaczona jest także dla osób niepełnosprawnych lub przewlekle chorych.

"Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych" znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Rozłogi 10. Kod pocztowy do korespondencji to: 01-310 Warszawa. "Ośrodek Wsparcia i Rehabilitacji dla Osób Niepełnosprawnych" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5222373454. Numer REGON to: 010773800.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 665 62 06. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: sds1@autograf.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)