Podobne oferty w okolicy

Domy opieki
Mikołów, Katowicka 17
Podeszły wiek to czas pełen ograniczeń związanych z chorobami i naturalnym starzeniem się organizmu...
Marie to pensjonat zajmujący się 24 godzinną opieką osób starszych, nad którymi czuwa profesjonalny...
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej ( Serafitki ). Dom opieki dłu...
Domy opieki
Mikołów, Katowicka 17
Jesień życia to czas, który powinien upływać w miłej i spokojnej atmosferze. Ograniczenia, jakie wi...

O firmie

"Ośrodek Pomocy Społecznej" w miejscowości Świętochłowice pomaga rodzinom oraz osobom samotnym w trudnych sytuacjach życiowych. Celem działań podejmowanych przez instytucje działające w zakresie szeroko pojętej pomocy społecznej jest zapewnienie warunków życia odpowiadających godności człowieka. Na pomoc mogą liczyć osoby cierpiące z powodu ubóstwa, bezrobocia, a także bezdomne. Pomoc społeczna przeznaczona jest także dla osób niepełnosprawnych lub przewlekle chorych.

"Ośrodek Pomocy Społecznej" znajduje się w miejscowości Świętochłowice w województwie śląskim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Katowicka 35. Kod pocztowy do korespondencji to: 41-600 Świętochłowice. "Ośrodek Pomocy Społecznej" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6272295165. Numer REGON to: 003452062.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 32 245 51 04. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: ops@poczta.internetdsl.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)