O firmie

"Narodowy Fundusz Zdrowia. Wielkopolski Oddział Wojewódzki w Poznaniu. Delegatura" mający swoją siedzibę w miejscowości Leszno to miejsce świadczące usługi z zakresu opieki zdrowotnej, które są finansowane z publicznych środków. Instytucja ma za zadanie opracować, finansować i wdrażać programy zdrowotne. Zakres działalności poszerzony jest również o analizę kosztów świadczeń opieki zdrowotnej oraz przygotowywanie na tej podstawie szeregu raportów.

"Narodowy Fundusz Zdrowia. Wielkopolski Oddział Wojewódzki w Poznaniu. Delegatura" usytuowany jest w miejscowości Leszno leżącej w województwie wielkopolskim. Można nas znaleźć pod adresem: pl. Kościuszki 4. Korespondencję prosimy kierować z kodem pocztowym: 64-100 Leszno. "Narodowy Fundusz Zdrowia. Wielkopolski Oddział Wojewódzki w Poznaniu. Delegatura" ma swoje miejsce w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod numerem NIP: 7781344085.

Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 65 528 61 70. Inną formą kontaktu z nami jest poczta elektroniczna: leszno@nfz-poznan.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)