O firmie

"Narodowy Fundusz Zdrowia. Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Rzeszowie. Punkt informacyjny" leżący w miejscowości Dębica, otrzymamy tam pomoc z zakresu opieki zdrowotnej, która jest finansowana ze środków publicznych. Instytucja ma za zadanie opracować, finansować i wdrażać programy zdrowotne. Do zadań instytucji należy opracowywanie, finansowanie i wdrażanie programów zdrowotnych. Ponadto, do zadań placówki należy również analiza kosztów świadczeń opieki zdrowotnej oraz przygotowywanie na podstawie tej analizy szeregu raportów.

"Narodowy Fundusz Zdrowia. Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Rzeszowie. Punkt informacyjny" ma swoją siedzibę w miejscowości Dębica, która jest położona w województwie podkarpackim. Dokładny adres siedziby jest następujący: Parkowa 28. W przypadku kontaktu korespondencyjnego, należy użyć kodu pocztowego: 39-200 Dębica.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 14 676 51 54. Jeśli mają Państwo taką możliwość, zachęcamy również do wysyłania wiadomości e-mailowych: punkt_debica@nfz-rzeszow.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)