• Na Starym Rynku. Pierogarnia. Kubińska D.

  4 (4) Zobacz / dodaj recenzję
  06-500 Mława, Stary Rynek 4
  woj. mazowieckie
Recenzje
średnia 4 (4)
  • 5 2014-02-16
   Dziś odwiedziłam ten lokal przejazdem przez Mławę i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak dobrego jedzenia. Ludzie piszą tu o niemiłej obsłudze, lecz ja takowej nie napotkałam, wręcz przeciwnie, kelnerka była bardzo miła, a jedzonko podane bardzo szybko. Serdecznie polecam !!!
  • 1 2013-11-23
   Przeglądając tą witrynę zauważyłam iż administrator usunął ponad 5 recenzji innych osób w tym i moją, czy tak powinno to wyglądać - została tylko pochlebna. Recenzje pisze się po to by inni mogli się zapoznać z opiniami i uwagami o zakładzie i jego pracownikach a w tym lokalu pracowała pewna bufetowa ANNA WIECZOREK która to była bardzo arogancka, chamska z kulturą nie mająca nic wspólnego,nikt nie naruszał niczyich dóbr pisząc te opinie.Obecnie atmosfera w lokalu jest przyjemniejsza, młodsza pracownica i o wiele kulturalniejsza, dania serwowane są na dobrym poziomie, w Mławie brak jest tego typu lokali by były konkurencyjne.
  • 3 2013-09-29
   Byłam kilka krotnie w tym lokalu , lokal jak lokal nie rewelacja ale obsługa potwierdzam zwlaszcza ta mniejsza kelnerka Wieczorek Anna jest bardzo nie przyjemna, że też właścicielka nie dba o renomę i nie zwolni kogoś takiego , choć od pewnego czasu nie widzę tej zoł... y .
  • 5 2013-04-29
   Jedzenie bardzo dobre, świeże ciepłe i pyszne. Do obsługi odnoszę się neutralnie, nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o dostawę do domu, bardzo profesjonalnie, szybko, tak jak trzeba.
Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Mława"
Reklama
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja