Duży wybór kiełbas suchych oraz surowych

O nas

Jesteśmy profesjonalną hurtownią wędlin zlokalizowaną w Łodzi. Nasze przedsiębiorstwo Multi-Pek wyróżnia duże doświadczenie w branży, w której działamy od 1998 roku. Oferujemy szeroki asortyment zawsze świeżych i smacznych produktów, które przyciągają rzesze Klientów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie dystrybucji wędlin i kiełbas najwyższej jakości, a także mięsa, np. drobiowego. W sprzedaży posiadamy duży wybór zawsze świeżych produktów w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment wędlin trwałych, jak np. suche kiełbasy typu jałowcowa, a także kabanosy i myśliwska. Ponadto w ciągłej sprzedaży posiadamy mocno wędzone wędzonki, takie jak smaczny boczek, a także wędliny półtrwałe, czyli kiełbasy średniorozdrobnione. Sprzedajemy również wędliny nietrwałe, czyli szeroki asortyment takich wyrobów mięsnych, jak kiełbasy surowe oraz pasztety, a także kaszanki i rolady.

Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, dlatego nieustannie aktualizujemy naszą ofertę o takie produkty, jak smalec, wędliny pakowane oraz parówki i wszelkie wyroby w galarecie.

Wyróżnia nas doświadczenie oraz rzetelność, dlatego cieszymy się zaufaniem ze strony Klientów. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące nawiązać współpracę z naszą hurtownią.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-03 04:30:01

Podziel się

Recenzje (0)