MONAGA. Centrum Usług Pielęgniarskich

O nas

Centrum usług pielęgniarskich Monaga świadczy w pełni profesjonalną opiekę pielęgniarską, pielęgnacyjną i opiekuńczą w domu Pacjenta. Prowadząc działalność od 2007 roku zdobyliśmy bogate doświadczenie, pozwalające nam z sukcesem realizować zlecenia nawet od najbardziej wymagających Klientów. Nasze biuro znajduje się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim, ale swoją działalnością obejmujemy miejscowości usytuowane w pobliżu Pruszkowa, a także Warszawy.

Oferta

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług pielęgniarskich dotyczących czasowej lub stałej opieki. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy są w stanie udzielać fachowych czynności pielęgnacyjnych, opiekuńczych, a także rehabilitacyjnych czy logopedycznych. Wszelkie usługi prowadzimy w domu Pacjenta, a także w miejscu wskazanym przez Klientów, np. w szpitalach.
Posiadamy własny, specjalistyczny i atestowany sprzęt medyczny (glucometr, ciśnieniomierz czy bańki lekarskie), który pomaga nam w profesjonalnym świadczeniu usług.
Oferujemy specjalistyczną opiekę bez względu na stan Pacjentów czy czas trwania choroby.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi związane z:
  • wykonywaniem szczepień
  • pobieraniem materiałów do badań laboratoryjnych
  • podawaniem leków przepisanych przez lekarzy
  • fizjoterapią pourazową i poudarową
  • masażem leczniczym, profilaktycznym, antystresowym
Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę firmy o usługi związane z zabezpieczeniem medyczno-pielęgniarskim imprez grupowych.
Dodatkowym aspektem naszej działalności jest organizowanie i prowadzenie prelekcji dla osób starszych oraz ich opiekunów, dotyczących rehabilitacji, pielęgniarstwa geriatrycznego czy prowadzenia indywidualnej opieki nad osobami starszymi.

Naszym Pacjentom jesteśmy również w stanie zapewnić transport do lub z placówek medycznych.

Zapewniamy miłą i fachową opiekę. Zawsze kierujemy się dobrem Pacjenta bowiem satysfakcja i zadowolenie z dobrze spełnionego obowiązku są naszym głównym celem!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-07 04:30:01

Podziel się

Recenzje (0)