• Monaga. Centrum Usług Pielęgniarskich s.c. M. Fabian, A. Turska

  5 (2) Zobacz / dodaj recenzję
  Oferujemy usługi w zakresie czynności pielęgniarskich
  Zabiegi pielęgniarskie, czynności pielęgnacyjne, opieka całodobowa lub cykliczna
  05-800 Pruszków, Tadeusza 6
  woj. mazowieckie
Oferta
Monaga. Centrum Usług Pielęgniarskich s.c. M. Fabian, A. Turska. Usługi pielęgniarskie. Pruszków.

Oferujemy usługi w zakresie czynności pielęgniarskich, pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz profilaktyki i promocji zdrowia wobec pacjentów w każdym wieku i o każdym stopniu sprawności psychofizycznej wykonywane w miejscu wezwania.

Zabiegi pielęgniarskie (podawania leków lub płynów infuzyjnych oraz niektórych szczepień) wykonywane są w oparciu o zlecenie lekarskie. Nie wymagamy skierowań na wykonanie odpłatnych badań laboratoryjnych.

Zapewniamy atestowany (każdorazowo dezynfekowany) sprzęt medyczny - glukometr, ciśnieniomierz, butlę tlenową, bezogniowe bańki próżniowe itp. Usługi wykonujemy, używając rękawiczek jednorazowych z wykorzystaniem wyłącznie jednorazowego materiału medycznego (igły, strzykawki, cewniki, środki opatrunkowe itp.) - własnego lub klienta. Nie zapewniamy leków i środków farmaceutycznych.

Udzielamy rabatów w przypadku wykonywania kilku zabiegów podczas jednej wizyty i dopuszczamy możliwość negocjowania cen naszych usług dotyczących opieki długoterminowej.

Koszt dojazdu do pacjenta oraz cenę sprzętu i materiałów medycznych pokrywa firma MONAGA.

Profilaktyka i promocja zdrowia obejmują porady dotyczące diety, zapobiegania odleżynom i ich leczenia, troficznych owrzodzeń podudzi, ran pooperacyjnych i in., zapobiegania innym powikłaniom występującym u chorych leżących oraz poradnictwa w zakresie ogólnej pielęgnacji i usprawniania motorycznego (porady te są udzielane bezpłatnie).

Dysponujemy w pełni wykwalifikowanym personelem i posiadamy wszelkie możliwe zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności.

ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG: ZABIEGI PIELĘGNIARSKIE, CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNE, OPIEKA CAŁODOBOWA LUB CYKLICZNA, PROFILAKTYKA I PROMOCJA ZDROWIA.

WOBEC: DZIECI, OSÓB DOROSŁYCH I STARSZYCH, OSÓB CHORYCH I ZDROWYCH, OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I LEŻĄCYCH.

MIEJSCE WYKONYWANIA USŁUG:

 • W DOMU PACJENTA
 • W MIEJSCU PRACY KLIENTA
 • W MIEJSCU WSKAZANYM PRZEZ KLIENTA (np. opieka pielęgnacyjna w szpitalu).


Uwaga: Jeśli się zastanawiasz czy obsługujemy Twój region lub nie wiesz czy zabieg pielęgniarski jest w ofercie prosimy o telefon, szczegółowych informacji udzieli Ci przedstawiciel firmy.
Recenzje
średnia 5 (2)
  • 5 2013-04-27
   zmieniony adres strony internetowej - www.monaga.sfera.pl treść strony naprawdę budzi zaufanie, ale zaufanie mam do nich bo korzystam z ich opieki od prawie 4 lat
  • 5 2013-04-27
   profesjonalizm. duża elastyczność w dopasowaniu do potrzeb pacjenta. łatwy kontakt - telefoniczny
pn otwarte 07:00 do 21:00
wt otwarte 07:00 do 21:00
śr otwarte 07:00 do 21:00
cz otwarte 07:00 do 21:00
pt otwarte 07:00 do 21:00
so otwarte 10:00 do 16:00
nd Zadzwoń i sprawdź
Szczegóły
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja