Wyniki wyszukiwania zawierają niektóre z podanych słów, ponieważ nie znaleziono wyników zawierających wszystkie wprowadzone słowa.

45 wyników dla: mechanik samochodowy chelmza w lokalizacji Chełmża, toruński, kujawsko-pomorskie

Wyszukaj frazę mechanik samochodowy chelmza chełmża

Gras s.c. Projektowanie i zakładanie ogrodów. J. Grubecki, B. Grubecka

Ogrody, tereny zieleni - projektowanie, utrzymanie
Usługami ogrodniczymi zajmujemy się od 2008 roku. Swoją siedzibę posiadamy w Nowej Chełmży, lecz usługi świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz w innych regionach Polski. Dysponujemy doskonale przygotowanym specjalistycznym sprzętem oraz kadrą wspaniałych specjalistów ogrodnictwa.

Skład węgla

Opałowe składy
Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów opałowych wysokiej jakości. Firma nieustannie się rozwija, na rynku działamy krótko, ale świadczone przez nas usługi zadowalają wszystkich Klientów.

JG Chełmża. Opakowania PET, butelki, słoiki

Opakowania
Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja opakowań. Posiadamy nowoczesną drukarkę 3D, dzięki której możemy tworzyć nawet bardzo nietypowe kształty produktów. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw PET i zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku. Biuro naszej firmy zlokalizowane jest w Chełmży ...

Bioetanol AEG Sp. z o.o. w upadłości układowej

Alkohol - produkcja, hurt
Siedziba naszego przedsiębiorstwa Bioetanol AEG Sp. z o.o. w upadłości układowej jest zlokalizowana w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji alkoholu, więc realizujemy wszelkie zlecenia na najwyższym poziomie.
Wt. 07:00-16:00

ALDENT. Klinika Stomatologiczna, Pracownia Techniki Dentystycznej

Lekarze - stomatolodzy
Siedziba naszej kliniki stomatologicznej znajduje się w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim. W branży usług stomatologicznych funkcjonujemy z powodzeniem od ponad piętnastu lat. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Dodatkowy kontakt: +48 508 648 203

Przedsiębiorstwo nasienne Agred. Andrzej Kwiatkowski

Nasiennictwo, sadzonki
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ponieważ na rynku branżowym działamy nieustannie od 1992 roku. Przedsiębiorstwo nasienne Agred znajduje się pod kierownictwem Andrzeja Kwiatkowskiego. Siedziba firmy położona jest w Nowej Chełmży w powiecie toruńskim w województwie kujawsko-pomorskim.

Best-Car. PHU. Korczyński Marcin

Samochody - instalacje gazowe
Specjalizujemy się w serwisie instalacji gazowych . Oferujemy profesjonalny montaż samochodowych instalacji LPG. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy profesjonalnie i w terminie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników dokładających wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kolejny profil naszej ...
Wt. 08:00-18:00

Hippica. Nowakowska A.

Weterynaria - usługi
Siedziba gabinetu weterynaryjnego Hippica mieści się w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim. Właścicielem firmy jest Anna Nowakowska. Usługi świadczymy od 2013 roku.

Sanibud. Montaż instalacji c.o.

Instalacje - kompleksowe usługi
Siedziba zakładu instalacyjnego znajduje się w Chełmży w województwie kujawsko - pomorskim. Swoje usługi świadczymy na terenie całego powiatu toruńskiego. Właścicielem firmy jest Krzysztof Wyka. Posiadamy duży bagaż doświadczeń w branży instalacyjnej, gdyż rozpoczęliśmy swoją działalność w 1998 roku.

Patalon Katarzyna. Komis meblowy

Komisy
Nasz Dom Czynszowy zlokalizowany jest w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim. Firmą zarządza Pani Katarzyna Patalon. Od 2005 roku oferujemy Państwu pokoje i mieszkania w kamienicy do wynajęcia.
Wt. 10:00-17:00

Gabinet ortopedyczny. Ortopeda. Strawiński Marek, lek. med

Lekarze - ortopedzi
Prywatny gabinet ortopedyczny prowadzony przez lek. med Marka Strawińskiego zlokalizowany jest w Chełmży w województwie kujawsko - pomorskim. Lekarz ortopeda posiada również gabinet: 87-100 Toruń ul.Bartkiewiczówny 89

Mar-Met. Hydraulika. A. Wyczółkowska

Metalowe artykuły
Przedsiębiorstwo handlowo usługowo produkcyjne " Mar-Met " założone zostało w 2000 roku w Chełmży (woj. kujawsko - pomorskie) posiada szeroki asortyment artykułów metalowych oraz hydraulicznych.
Wt. 08:00-18:00

Pablo. Pizzeria. Dania obiadowe. Kołodziejski Paweł

Pizzerie
Od 2011 roku prowadzimy pizzerię, oferując Klientom z Chełmży i całego województwa kujawsko-pomorskiego najlepszą pizzę w różnych smakach. Właścicielem firmy jest Paweł Kołodziejski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
  • 1
  • 2